פרסום ראשון: שיתוף הפעולה של סטטיק ועדן בן זקן. בזמן שמדינה שלמה מחכה לאלבום של סטטיק (שנחשף כאן לראשונה), ל-mako מוזיקה נודע שיש סיבה נוספת לציפייה. שלוש שנים אחרי ששיתפו פעולה ב"יאסו", אחד הלהיטים הגדולים בישראל, השניים הקליטו שיר שיהיה באלבום.

לפי גורמים המעורים בפרטים, הצדדים מנסים לשמור על העניין בסוד. הזמרת ההריונית הגיעה לאולפן והקליטה את "הפשע המושלם", שיר פופ שבונים עליו להיות אחד מהלהיטים הכי גדולים של האלבום. במהלך סשן ההקלטות בן זקן כתבה בית בעצמה בשיר.

כזכור, כפי שנחשף ב mako מוזיקה, סטטיק הקליט שיר יחד עם אודיה שבהמשך ירד מהפרק. שיתוף פעולה נוסף שהוקלט וכן צפוי להיות באלבום של סטטיק הוא עם איתי לויבנוסף לאלבום, לסטטיק צפויה עבודה על המופע החדש שלו, איתו הוא צפוי לצאת לדרך בשנה החדשה. כפי שפורסם לראשונה ב-mako עלות המופע יעמוד על כ-50 אלף שקל.

סטטיק וחבריו פירקו את הווילה בסוף נובמבר, אחרי חודש של שהיה במקום. החבורה שכוללת את ג'ורדי, רון ביטון, איתי שמעוני, צמד המפיקים טריאנגל, ודיג'יי דור גל עבדו, כאמור, על איפי סולו ראשון של הראפר וכוכב הפופ.

אחים שלי, תודה על חודש מרגש ועל חוויה של פעם בחיים", כתב בסטורי שלו ביטון כהחבורה יצאה מהווילה, "עכשיו אפשר להגיד שעשינו את זה, עשינו את האלבום הטוב ביותר שנשמע פה אי פעם. היינו שם אחד בשביל השני ברגעים השמחים, המרגשים והעצובים. הנשמות שלנו התחברו ויצרו יחד את האלבום הכל כך מיוחד הזה".