פרסום ראשון: סטטיק ואודיה הקליטו שיתוף פעולה בווילה בקיסריה. כוכב הפופ נמצא בווילה המדוברת יחד עם מיטב יוצרי הלהיטים בישראל כבר למעלה משלושה שבועות, ויש תוצר ראשון ומפתיע. לmako מוזיקה נודע כי השניים עבדו עם רון ביטון, שאחראי על המילים, וג'ורדי, שאחראי על ההפקה.

נכון לעכשיו עוד לא ברור לא ברור אם השיר המשותף יהיה חלק מהאלבום החדש של סטטיק או או ייצא עצמאית. כזכור, לפני מספר שבועות אודיה קפצה לבקר בווילה וכנראה שם עלה הרעיון לדואט שהוקלט לאחרונה. כשסטטיק הכריז על הפרויקט היו מי שביקרו אותו שבחר לקחת רק יוצרים גברים ולא לשתף פעולה ולפרגן ליוצרות ישראליות, יכול להיות שזו התשובה? 

סטטיק נשאל באינסטגרם שלו לפני כשבועיים מדוע לא שילב כותבות נשים והאם זה עדיין אפשרי. "לגמרי לא שולל כותבות!", השיב, "ברור שנביא גם אנשים ונשים מבחוץ בכדי להוסיף עוד כישרון לסיר אבל לגבי השהיה בווילה: הבאתי בעיקר אנשים שאני מכיר מאוד ונוח לי איתם, וגם, מרגיש לי לא לעניין לבקש מכותבת לישון חודש בבית עם 8 גברים שהיא לא מכירה". 

כזכור, פרסמנו לראשונה לפני כחודש שסטטיק יוצא לדרך חדשה ועובד על איפי משלו. כשבוע לאחר מכן הוא נכנס כבר לווילה יחד עם המפיק ג'ורדי, רון ביטון, צמד המפיקים טרייאנגל, איתי שמעוני ועוד. לדברי אנשיו, כשהחומרים יהיו מוכנים, סטטיק יחזור לבמות עם מופע סולו חדש המורכב מהחומרים החדשים לצד הלהיטים הגדולים שהקליט עם בן אל. בנוסף, סטטיק גייס את במאי הדוקו-ריאלטי גל רז, שעבד על תוכניות כמו "המתמחים" ו"לאהוב את אנה" על מנת לתעד את כל התהליך.