אחרי הכוכב הבא: שיתוף פעולה מוזיקלי ראשון בין סטטיק לאיתי לוי. זמן קצר לאחר שפרסמנו לראשונה שסטטיק ואודיה הקליטו שיר יחד בווילה של כוכב הפופ בקיסריה, מתברר שלוי, שעסוק בימים אלה עם המחזמר "קזבלן", הקליט שיר עם כוכב הפופ. 

לפי גורמים המעורים בפרטים, השניים כאמור הקליטו דואט ובדומה לאודיה עדיין לא ברור אם הוא יהיה באלבום הראשון של סטטיק אחרי הפרידה מבן אל. וגם הפעם על השיר הופקדו רון ביטון וג'ורדי.

כזכור, כשסטטיק הכריז על הפרויקט השאפתני היו מי שביקרו אותו על כך שלא משלב כותבות ויוצרות באלבום, והנה מתברר שהוא מצא דרך יצירתית לענות למבקרים. סטטיק נשאל באינסטגרם שלו לפני כשבועיים מדוע לא שילב כותבות נשים והאם זה עדיין אפשרי. "לגמרי לא שולל כותבות!", השיב.

"ברור שנביא גם אנשים ונשים מבחוץ בכדי להוסיף עוד כישרון לסיר אבל לגבי השהיה בווילה: הבאתי בעיקר אנשים שאני מכיר מאוד ונוח לי איתם, וגם, מרגיש לי לא לעניין לבקש מכותבת לישון חודש בבית עם 8 גברים שהיא לא מכירה".

כזכור, פרסמנו לראשונה לפני כחודש שסטטיק יוצא לדרך חדשה ועובד על איפי משלו. כשבוע לאחר מכן הוא נכנס כבר לווילה יחד עם המפיק ג'ורדי, רון ביטון, צמד המפיקים טרייאנגל, איתי שמעוני ועוד. לדברי אנשיו, כשהחומרים יהיו מוכנים, סטטיק יחזור לבמות עם מופע סולו חדש המורכב מהחומרים החדשים לצד הלהיטים הגדולים שהקליט עם בן אל. בנוסף, סטטיק גייס את במאי הדוקו-ריאלטי גל רז, שעבד על תוכניות כמו "המתמחים" ו"לאהוב את אנה" על מנת לתעד את כל התהליך.