אנחנו מניחים שקים קרדשיאן לא מנקה את הבית בעצמה, למרות שלפני שנתיים היא אמרה בריאיון ל- Architectural Digest שהיא "רצה בבית עם סמרטוטים"', אבל סטורי שהיא פרסמה בימים האחרונים מגלה שהיא כנראה בוחרת את חומרי הניקוי בעצמה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> ת"א: הזמינו רהיטים במיוחד מארה"ב והרוויחו

>> הצצה לבית המהמם של שרית חדד ובתה נויה

קים פרסמה תמונה של חומר ניקוי רב תכליתי של חברת Clean Purple, המייצרת חומרי ניקוי ללא אקונומיקה ואמוניה, כך שאינם פוגעים ברהיטים. לפי האתר של מגזין hello, קים כתבה שהפוסט לא ממומן ושהיא משתמשת במוצרים בכל הבתים שלה, אבל מייסד החברה הוא חבר של המשפחה.

קים קרדשיאן ממליצה על חומרי ניקוי
ללא אקונומיקה ואמוניה | צילום: אינסטגרם kimkardashian

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

קים, בעלה קניה וסט וארבעת ילדיהם מתגוררים באחוזה מינימליסטית בהידן הילס בקליפורניה. בריאיון וידיאו שבני הזוג ערכו כשהבית כיכב לאחרונה בכתבת שער במגזין Architectural Digest, תיאר קניה את הבית כ"מנזר בלגי עתידני". בנוסף רכשו בני הזוג בשנה שעברה חווה ענקית בוויומינג

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

I was organizing my photos in my phone and found this and miss my sisters but we are all social distancing and staying away from each other all separately self quarantined. It’s hard but we have to do this for our safety and for everyone else’s. PLEASE do not ignore the severity of the warnings to stay inside to stop the spread of this virus. We will all get through this! #TogetherApart

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

קים מדגישה שהיא מקפידה על ההמלצות לשמור על מרחק חברתי כדי למנוע את התפשטות מחלת הקורונה, ובפוסט שפרסמה בסוף שבוע שעבר כתבה: "סידרתי את התמונות בטלפון שלי ומצאתי את זאת, ואני מתגעגעת לאחיות שלי, אבל כולנו צריכים לשמור על עצמנו ולהישאר רחוקים זה מזה... זה קשה אבל אנחנו צריכים לעשות זאת למען ביטחוננו וביטחון כולם. בבקשה, אל תתעלמו מהחומרה של האזהרות להישאר בבית כדי לעצור את התפשטות הנגיף. כולנו נעבור את זה".