קים קרדשיאן וקניה וסט מתגוררים עם ארבעת ילדיהם בבית המפורסם שלהם כבר כמה שנים, אבל הוא לא מפסיק לרתק את העולם, מהיעדר הרהיטים, דרך הכיורים הכמעט שטוחים ששיגעו את האינטרנט ועד סיור המקררים המקיף שקים ערכה לאחרונה. אבל מעבר לפן הרכילותי, העיצוב המינימליסטי הקיצוני של הבית בהחלט מעניין. את המראה הייחודי יצרו וסט עצמו יחד עם מעצבים מובילים מכל העולם, ובעיקר אקסל ורוורדט (Vervoordt), שלדברי וסט אחראי ל-90 אחוז מהבית.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> עף ברשת: הטיפ הגאוני של הגולשות למכונת הכביסה

>> מרכז הארץ: ביקשו שיפוץ דרסטי, התוצאה מטורפת

החודש הבית המינימליסטי מככב על השער של מגזין העיצוב הנחשב Architectural Digest, ובני הזוג המפורסמים גם התיישבו לריאיון וידיאו משותף, שבו הם שואלים זו את זה שאלות שנשלחו מהמגזין. קראנו את הריאיון הכתוב, צפינו בסרטון והנה שמונה דברים חשובים שלמדנו:

1. כך קניה מתאר את המהפך של הבית

לדברי וסט, לפני שוורוורדט והוא עיצבו את הבית הוא היה ״מק-אחוזה״, כלומר - המוני וגנרי. עכשיו, לעומת זאת, הראפר מתאר את הבית כ"מנזר בלגי עתידני". 

2. הם מצאו את הבית כשקים הייתה בהיריון הראשון

לכל אחד מבני הזוג היה בית משלו, שקים מתארת  כ״לא משפחתיים״. יום אחד הם יצאו יחד להליכה, וחלפו על פני הבית שהם מתגוררים בו כיום. ״אמרתי שזה בית החלומות שלי״, מספרת קים, ״ואז קניה אמר ׳אני מחבב אותו׳, ובשבילו לחבב משהו זה כמו להגיד ׳או מיי גאד, אני מת עליו!׳, כי הוא לא באמת אוהב שום דבר״. קניה, אגב, מאשר את הטענה ואומר: ״זו המומחיות שלי, לא לאהוב דברים״.

3. אין להם ג׳קוזי

״אתם מאמינים?! אין לנו ג׳קוזי!״, קניה אומר למצלמות באירוניה אחרי שקים מגלה את הפרט המפתיע הזה, וגם מסבירה למה. ״אנחנו פשוט מוודאים שהבריכה חמה כל הזמן״, היא אומרת. ״רציתי ג׳קוזי אבל גם רצינו שלבריכה יהיו מדרגות רחבות בקצה, שזה מדהים כי כל התינוקות פשוט יושבים על המדרגות האלה כשכל בני הדודים באים. אבל המעצבים רצו את הג׳קוזי בצד וזה נראה מוזר והפריע לקניה, אז הוא אמר שכל הבריכה תהיה ג׳קוזי״. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kardashian Jenner Kids FanPage (@dashkids) on

4. קים מעולם לא נכנסה לבריכה

אפילו קניה מופתע כשקים מתוודה שהיא מעולם לא השתמשה בבריכה היפהפייה שבחצר הבית שלהם. ״אבל אני אוהבת אותה״, היא אומרת.

5. איפה קים אוהבת לצלם סלפיז

כשקניה שואל את קים מהו החדר הטוב ביותר לסלפיז, היא עונה: ״הייתי אומרת שחדר הקולנוע, כי אני אוהבת להצטלם בחדר חשוך ולהשתמש בפלאש״. אבל כשהם מדברים על חדר הרחצה המפורסם שלהם, קים מגלה שגם לו יש יתרונות. התקרה בחדר הרחצה היא קופסת אור אחת גדולה, שההשראה אליה הגיעה מביקור משותף של השניים בחנות של שאנל. ״התאורה שם מחליקה את כל הצלוליט״, היא מסבירה. ״אני מתחילה כל בוקר במקלחת ואומרת לעצמי ׳וואו אני מתאמנת כל כך קשה, הצלוליט שלי נעלם׳ ואז אני נכנסת לחדר הארונות ומבינה שזו הייתה פשוט התאורה״. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Architectural Digest (@archdigest) on

6. החדר המועדף על קניה הוא בכלל המסדרון

כשקים שואלת את בן זוגה מה מהדברים שוורוורדט והוא עיצבו ביחד הוא אוהב במיוחד, קניה עונה בהחלטיות שמדובר במסדרון העצום והריק עם הקשתות הרחבות. קניה מספר שוורוורדט והוא הפכו אותו לפשוט ונקי יותר, ובכתבה במגזין ורוורדט מאשר שעיקר העבודה על הבית הייתה להפוך את החללים לנקיים יותר. ״קניה וקים רצו משהו חדש לגמרי״, הוא מספר. ״לא דיברנו על קישוטים אלא על פילוסופיה של איך אנחנו חיים ואיך נחיה בעתיד. שינינו את הבית על ידי טיהור שלו, והמשכנו לדחוף את עצמנו להפוך אותו לטהור יותר ויותר״.

7. במהלך השיפוצים בני הזוג התגוררו אצל קריס ג׳נר

ג׳נר הביאה את זה על עצמה, למעשה. קניה מספר בסרטון שג׳נר הייתה זו שאמרה להם שהם צריכים חדר רחצה גדול יותר, רעיון שווסט הגיב אליו בהתלהבות. ״זה גרם לשיפוץ להתעכב בעוד שמונה חודשים, והיינו צריכים להישאר לגור אצל אמא שלי״, קים מספרת, והשניים מודים לקריס בקול רם. באותו הרגע מישהי אומרת מאחורי המצלמה ״אין בעד מה״, ומוכיחה שקריס תמיד מסתתרת בסביבה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by @notthelatenightnews on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

 8. קניה הוא לא האחראי הבלעדי לגוונים הניטרליים

למרות שנהוג לחשוב שקניה הוא שאחראי לגוני האפור והגוונים הניטרליים שמאפיינים את הבית, בני הזוג מספרים ששניהם שמרו על פלטת גוונים דומה בבתים הקודמים שלהם. מה שקים כן למדה מקניה הוא להיות מינימליסטית יותר. ״היו לי יותר מדי דברים בבית ולקח לי הרבה יותר זמן לעשות דברים״, היא אומרת. ״החיים שלנו כל כך משוגעים ועמוסים וכל הזמן קורים דברים, אז אני אוהבת לחזור הביתה לפשטות הזאת, זה כל כך מרגיע״. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Architectural Truth (@archiiworld) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Vika Shipalana (@vikashipalana) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Tunie Gindi (@spacenplaces) on