הכל התחיל, כמו בסיפורים רבים שקשורים בקים קרדשיאן, בפוסט לקידום מכירות. הפעם קים פרסמה תמונה שבה היא עומדת ליד המקרר בביתה, לבושה במכנסי טרנינג שקופים ותחתונים וחזייה של המותג שלה, SKIMS. מה שעורר את סקרנותם של הגולשים הוא דווקא המקרר, שנראה ריק למדי –קרטוני חלב מסוגים שונים, כמה בקבוקי מים ומגירת ירקות ובה משהו שנראה כמו חסה. גם הקערה, שעליה נחה היד של קים, נראית ריקה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> החדר הכי מבולגן של קורטני קרדשיאן הוא חלום שלנו

>> מרכז הארץ: שדרגו את דירת הקבלן ב-250 אלף שקל

נכון שקים ובעלה קניה וסט ידועים בבית המינימליסטי באופן קיצוני שלהם, אבל גולשים רבים תהו איך בני הזוג מאכילים ארבעה ילדים עם מלאי כל כך דל. "אתם אוכלים אוויר? אני לא רואה אוכל במקרר", כתב גולש אחד. "ברור שזה המקרר של החלב, שליד מקרר המים. משק בית נורמלי", ניסה אחר להבהיר.

למרבה המזל, גם הפעם קים לא התעלמה מהשאלות ומיהרה לפרסם סדרת סרטונים שבה היא מציגה את מלאי המזון במטבח הבית, כולל מקררים גדושים (כן, ברבים). בסרטונים קים מספרת שהיא נפטרה ממכלי הפלסטיק ובקבוקי הפסלטיק בביתה, והמזון והמשקאות מאוחסנים בכלי זכוכית. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by SKIMS (@skims) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

המקרר שלידו הצטלמה, היא מסבירה, הוא המקרר של המשקאות, אבל משם היא ממשיכה למקרר ענקי (למעשה חדר קירור קטן) ובו מגוון ירקות ופירות, כולם אורגניים לדבריה. במטבח יש גם מכונת יוגורט לשימוש המשפחה.