בשבוע שעבר קים קרדשיאן אישרה בתוכנית של ג'ימי פאלון שהיא וקניה וסט קנו חווה ענקית ליד העיר קודי בצפון-מערב ויומינג. "אנחנו אוהבים את ויומינג, זה כזה מקום מדהים. בעלי בדיוק קנה חווה שם, והחלום והחזון שלו הוא לעבור לשם". האם זה אומר שבני הזוג וארבעת ילדיהם יוותרו על האחוזה המינימליסטית בהידן הילס? קים מיהרה להרגיע וציינה שהיא מדמיינת שהמשפחה תבלה שם בתקופות הקיץ ובסופי שבוע.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

 >> מ-39 שקל: מתנות יפות ושימושיות לראש השנה

>> התאהבנו בבית של ג'קי אזולאי

אז אחרי שקים הבטיחה לפאלון ש"זה המקום הכי יפה שראית בחיים שלך", היא גם מפרסמת תמונות כדי להוכיח את ההצהרה. בתמונה אחת נראים בני הזוג עם שלושת ילדיהם הגדולים – נורת', 6, סיינט, 3 וחצי, ושיקגו, שנה וחצי – בחוץ, יושבים על ספסלים ליד שולחן אוכל מעץ. בצד נראית מדורה וסביבה כיסאות עץ. ברקע נראות גבעות וקים הוסיפה לתמונה את הכיתוב "לילות ויומינג". בתמונה נוספת נראית קים מובילה סוס שעליו רוכבות נורת' ושיקגו. ברקע זורם נהר. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

  

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

למרות התמונות הפסטורליות, לא בטוח שהמשפחה כבר התרגלה לחיים בטבע. בסטורי שפרסמה קים רואים את קניה נוהג בג'יפ לעבר עדר של אנטילוקפרות אמריקאיות (כן, יש חיה כזו) ושומעים את קים אומרת "אני חושבת שאתה מפחיד אותם" – ובצדק. דובר של רשות הציד והדיג של ויומינג אמר לאתר שחוקי המדינה אוסרים להטריד את בעלי החיים. לפי האתר, אנשי הרשות אף הגיעו לחווה כדי לוודא שהדיירים מבינים את החוקים.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

החווה שקנו בני הזוג נקראת Monster Lake Ranch ושטחה יותר מ-36 אלף דונם, אבל לא ברור כמה מתוכם רכשו בני הזוג. היא כוללת שמונה יחידות מגורים, שני אגמים, מסעדה, מרכז אירועים וגם אורוות. על פי האתר TMZ, המחיר המבוקש לנכס היה 14 מיליון דולר (יותר מ-49 מיליון שקל).