בשנה שעברה קים קרדשיאן וקניה וסט קבעו שלא יחשפו את הבית שלהם בהידן הילס. מאז חלף נצח במונחים של ריאליטי, קים עשתה סיור מצולם בבית לקוראי "ווג", ובכתבת שער על קניה נחשף שבני הזוג מטיסים צוות מיוחד מאירופה לטפל ברצפות הבית. ועכשיו, אחרי שאנחנו מרגישים שאנחנו יודעים כל מה שיש לדעת על הבית ששווה 60 מיליון דולר, בני הזוג יוצאים להרפתקאה נדל"נית חדשה.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> חמסה חמסה: הצצה לבית היפה של נטלי ודודו אהרון 

>> תראו את השדרוג הפשוט והגאוני של המטבח מאיקאה

לפי האתר TMZ, בני הזוג עומדים לרכוש ב-14 מיליון דולר (יותר מ-49 מיליון שקל) חווה עצומה ליד העיר קודי בצפון-מערב ויומינג. החווה, הנקראת Monster Lake Ranch, כוללת שמונה יחידות מגורים, שני אגמים, מסעדה, מרכז אירועים וגם אורוות. שטח החווה הוא יותר מ-36 דונם וחצי ממנה מוחכר על ידי הממשל הפדרלי. לפי האתר, קניה כבר שילם מקדמה. 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Kanye West (@kanyewestaurant_) on

מכירת החווה נוהלה בידי חברת J.P. King, ונציגיה החברה מסרו ל"ניו יורק פוסט" שהם מנועים מלהגיב על לקוחותיהם, כך שעדיין אין אישור רשמי לכך שבני הזוג הם הרוכשים. אבל רכישה כזאת כנראה נמצאת בתוכנית של משפחת קרדשיאן-וסט. בגיליון ספטמבר של "ווג ערביה" קניה ראיין את קים ושאל אותה איפה היא רואה את עצמה בעוד 10 שני. "אני רואה אותנו חיים בחווה בוויומינג ומדי פעם נוסעים לפאלם ספרינגס ולבית שלנו בלוס אנג'לס". 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Greg "Olskool Ice-Gre" Lewis (@olskool_icegre) on

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק 

חברו של קניה, גרג לואיס (Olskool Ice-Gre) פרסם באינסטגרם סרטון שבו נוהג בשטח במערב ארצות הברית עם אלמוני שנראה כמו קניה. זה הספיק לתקשורת האמריקאית לקבוע שקניה נמצא בחווה בימים אלו ועובד על האלבום החדש שלו.