קניה וסט פרסם בטוויטר תמונות של הבית שלו ושל קים קרדשיאן-וסט בהידן הילס שבקליפורניה אף על פי שבני הזוג החליטו שלא לפרסם את תמונות הבית. השניים רכשו את הבית ב-20 מיליון דולר ועברו לגור בו בדצמבר 2017 אחרי שיפוץ יסודי. בתגובה לפרסום באתר people.com צייצה קריס ג'נר, אמה של קרדשיאן: "שוב טעות!!! הבית שלהם שווה 60 מיליון דולר".

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

וסט פרסם שלוש תמונות של פנים הבית:

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

בתגובה לפרסום של וסט צייצה קרדשיאן: "אמממ מותק. החלטנו לא להראות את הבית שלנו ברשתות החברתיות! אז עכשיו אנחנו יכולים להרשות צילומים של 'משפחת קרדשיאן' בבית?"

כנראה שהאימוג'י הצוחק שקרדשיאן הוסיפה לציוץ לא הספיק, ובהמשך היא צייצה פעם נוספת והבהירה שהתבדחה ולא נזפה בבעלה.בני הזוג עיצבו את הבית עם האדריכל הבלגי אקסל ורוורדט (Vervoordt). לדברי "פיפל", העיצוב מתאפיין בפלטת צבעים "מרוסנת", ארכיטקטורה כמעט כנסייתית וריהוט מינימליסטי.

איך בני הזוג מצליחים לשמור על הבית הבהיר נקי עם שלושה ילדים - נורת' בת ה-5, סיינט בן השנתיים וחצי, ושיקאגו בת השלושה חודשים? "אני רצה בבית עם סמרטוטים", אמרה קרדשיאן בריאיון ל-Architectural Digest. "צריך לקחת נשימה עמוקה ולהגיד 'אוקיי, ידענו שזה יקרה. החלטנו שיהיו בבית צבעים בהירים'". מלבד הבית יש בשטח, שגודלו 14 אלף מ"ר, גם שתי בריכות, שני חדרי ספא ויקב.