תביעה שנדונה עד לא מזמן בבית משפט השלום בראשון לציון חשפה סיפור כואב. נערה כבת 16 מאשדוד הגיעה למספרה בראשון לציון כדי לבצע החלקה, גוונים ותספורת לקראת יום הולדתה ה-17 – ונותרה עם צלקת והקרחה לכל החיים.

לדברי עו"ד חיים פרנק, המייצג את הנערה, הדבר אירע לאחר שהספר מרח חומר כימי על ראשה, שאמור היה לחמצן את שערה. הנערה העירה לספר כי היא חשה כאבים עזים בקרקפת, אך לטענתה הספר הרגיע אותה ואמר לה כי מדובר בתחושה טבעית. אך הכאב לא חלף, והנערה הפנתה בשנית את תשומת לבו של הספר לכווייה המתפשטת על קרקפתה, אך הוא, שוב, חזר לטענתה על דבריו וטען כי לא מדובר בתופעה חריגה או מסוכנת.

צלקת מהחלקת שיער
העירה לספר אך הוא ביטל את טענותיה

לאחר כמה ימים שבהם הכאבים לא חלפו הגיעה הנערה למומחה לרפואת עור עם תלונות על צריבה בקרקפת. הרופא המליץ לה על טיפול תרופתי, אך זה לא שיפר את מצבה. בדיקות רפואיות נוספות שעברה אובחנה כסובלת מכוויות כימיות קשות ומרובות בדרגה 2, עם סכנת הצטלקות. הנערה נאלצה לעבור ניתוח פלסטי תחת הרדמה שבמהלכו הושתלה בקרקפתה פיסת עור מירכה.

עוד ב-mako בריאות:

>> מצמצמים בפחמימות? 8 טעויות שאתם עושים
>> הטריק הפשוט שיעלים לך את הצלוליט
>> מרפדים את האסלה? כדאי שתקראו את זה קודם

בעקבות המקרה הגיש עוה"ד פרנק תביעה נזיקית בשם הנערה לבית משפט השלום בראשון לציון. התביעה הוגשה נגד המספרה שבה אירע המקרה, נגד הספר ונגד חברת הביטוח המבטחת אותם. בימים אלה הגיעו הצדדים לפשרה, שלפיה תפוצה הנערה ב-85 אלף שקל.