View this post on Instagram

A post shared by Prince Harry And Meghan Markle (@princeharryandmeghanm) on

הבוקר קמנו ליום החג של הדמוקרטיה - הבחירות. אמנם חגים יש רק פעם בשנה והיום אנחנו חוגגים את הבחירות בפעם השלישית, אבל זה לא מפריע לנו להנות מיום השבתון שקיבלנו, להישען לאחור, ולחשוב כמו בכל בוקר אחר על מעשיהם של הכוכבים האהובים עלינו בביצה.

למרות שחלק מהכוכבים ישמחו לספר לנו בכל הזדמנות אפשרית על עמדתם הפוליטית נרשה לעצמנו להתעלם מהצד הזה של הסיפור, וביום עמוס פוליטיקה כמו זה ננסה לעזור לכם לשכוח מהסאגה המתחוללת בקלפי הקרוב לביתכם. לכבוד בחירות 2020 חלק א' ארגנו לכם רשימה של בחירות גורליות שנעשו במהלך הכהונה (הקצרה, יש לומר) של הכנסת ה-22. 

הנסיך הארי ומייגן מרקל

נתחיל בבחירה שהסעירה את העולם - העזיבה של משפחת המלוכה. הנסיך הארי ואשתו מייגן מרקל, פתחו את השנה האזרחית בהטלת פצצה היסטורית בבית המלוכה הבריטי. הזוג, שבתקופת נישואיהם הקצרה חטפו הרבה ביקורת מאזרחי בריטניה ומהתקשורת, הודיעו בשמיני בינואר כי הם עוזבים את משפחת המלוכה לטובת דרך עצמאית.

מייגן והארי ברחו מבריטניה והתמקמו בקנדה במהירות שיא, כשהם משאירים קרוב לליבם את התארים המלכותיים שלהם. כשהמלכה דרשה מהם להפסיק להשתמש בהם התחילה מריבה מתוקשרת ומכוערת, שמעולם לא ראינו כמותה במשפחת המלוכה הבריטית. העזיבה של השניים צפויה להסתיים בסוף החודש, ואנחנו מרשים לעצמנו להיות מעט מוטרדים מהמשך הדרך של הזוג הצעיר ובנם התינוק.

דירוג הבחירה: בחירות רביעיות

View this post on Instagram

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

אביבית בר זוהר וקורין גדעון

אם בטיסות ובמעברים עסקינן, אנחנו חייבים לדבר על הבחירה התמוהה של אביבית בר זוהר וקורין גדעון, שטסו כל אחת בתורה למוקד התפרצות אחר של וירוס הקורונה.

כשסדר הגודל של הוירוס האימתני עוד לא היה ברור, אבל מה שכן היה ברור זה שמשהו מטריד קורה במזרח, אביבית בר זוהר ארזה מזוודה עמוסת בגדי ים קטנטנים וטסה לחופשה אקזוטית באיי תאילנד. הכוכבת הרגיעה את המעריצים המוטרדים כשאמרה ש"אלוהים תמיד איתה", אבל התאכזבה לגלות במהלך החופשה הפוטוגנית כי היא תיאליץ להכנס לבידוד ברגע שרגלה תיגע באדמת ישראל נטולת הקורונה. 

קורין גדעון לא למדה מהטעות של חברתנו אביבית וטסה עם אמה לטיול בנות באיטליה, כשהיא משדרת מסרים של רגיעה. "אף אחד פה לא עם מסיכה", היא כתבה, וגילתה כמה ימים לאחר מכן שגם היא תשוב ארצה ישירות לבידוד. העיקר שאנחנו צופים מהצד. עם מסיכות.

דירוג הבחירה: מפלגת פנינה רוזנבלום מנצחת בבחירות

View this post on Instagram

A post shared by Corrina Gideon (@corringideon) on

עדן פינס

אם כבר עושים בחירות שלוש פעמים בשנה, למה לא לסדר לנו יום שבתון בקיץ? תהינו בקול רם, ועדן פינס מיהרה לספק לנו תשובה.

במבט זריז על חשבון האינסטגרם של אחת הדוגמניות הלוהטות בישראל, אפשר לחשוב שאנחנו חיים במדינה שקיץ זו העונה היחידה בה, ולכן כשעדן החליטה לשתף עם הקהל הישראלי הביקורתי תמונות פרובוקטיבית במיוחד, לא עמדנו בחום ונאלצנו להתחיל להוריד את הסוודרים. התמונות שעדן העלתה עוררו סערה היסטרית ברשת, אבל עדן המשיכה במקצועיות האופיינית לה כשהיא מדגישה שהיא בסך הכל ילדה יפה מבית טוב. מה סיכמנו, קיץ או לא?

דירוג הבחירה: שלום עולמי

View this post on Instagram

A post shared by Brooke Olimpieri (@filthymouthcreative) on

נטלי דדון

הקולגה של פינס, הדוגמנית נטלי דדון, ריגשה אותנו בבחירה שלה לשתף עם מאות אלפי העוקבים כי המציאות שלה לא מושלמת כמו שהיא נראית באינסטגרם. דדון פרסמה סדרת סטורים ובהם שיתפה את המעריצים כי היא סובלת מאקנה, וגילתה שהתמונות המושלמות שהיא מעלה עוברות ליטוש אגרסיבי. 

"מרגיש לי צבוע לקבל כל הזמן מחמאות, שאומרים לי שאני מושלמת. שבר אותי כשמישהי אמרה לי שיש לי עור מושלם", אמרה הדוגמנית תוך כדי שהיא מסירה את שכבות האיפור שעל פניה. "אני עוברת תקופה ממש מתסכלת עם הפרצוף שלי לאחרונה והוא כלי העבודה שלי. בפגישות עם אנשים אני מתכווצת בחוסר ביטחון כאילו זה כל מה שמגדיר אותי". קבלה עצמית זה הכי אחותי.

דירוג הבחירה: פוליטיקאים דוברי אמת

נטלי דדון ללא איפור, פברואר 2020
צילום: מתוך סטורי

רוני דואני

אם כבר אמת, אז גם אמת כואבת. בחודש נובמבר האחרון שיתפה הזמרת האהובה רוני דואני, כי היא חלתה בסרטן ועברה כריתה של הזרת בכף הרגל שלה. רוני בחרה לשתף באומץ על הגילוי של הסרטן, על התחושות שעלו בה ועל הטיפול הכאוב שהסתיים בהסרה ובהשתלה מחדש של האצבע הנגועה, ועל הדרך גרמה לכולנו לרוץ לקבוע תור לרופא עור. 

דירוג הבחירה: שרת בריאות שהיא רופאה

View this post on Instagram

A post shared by Roni Duani (@roniduani) on

בן אל תבורי ואורטל עמר

מכנות אחת לאחרת, נעבור לבחירה של בן אל תבורי לסיים את הריב המתוקשר עם אם בנו, אורטל עמר. הזוג המאושר הודיעו בפתאומיות כי הם נפרדים שבועות ספורים אחרי לידת בנם הראשון, תו, וזמר קצר לאחר מכן דווח על ריבים קולניים, על פגישות בבית המשפט ועל ניידת משטרה אחת שרק הוסיפה אש למדורה.

אחרי כמה חודשים של שקט התארחה אורטל באחד הפרקים של "הכוכב הבא", במהלכו בן אל הקדיש לה את השיר "תודה לך" של רז חדד. אורטל התרגשה עד דמעות, השניים התחבקו, ואנחנו התחלנו לקוות לקאמבק שמחכה לנו מעבר לפינה. 

דירוג הבחירה: פוליטיקאים שלוקחים אחריות

 

בן אל תבורי, אורטל עמר
בן אל תבורי ואורטל עמר | צילום: אסי עזר, אינסטגרם

איתי לוי

הזמר איתי לוי השאיר אותנו בתקופת הכהונה האחורנה מעט מבולבלים לגבי הבחירות שלו. מצד אחד היינו בהלם כשהוא הודיע על ביטול האירוסים והפרידה מבת הזוג הדר חיון, אבל מצד שני קצת שמחנו שהוא חזר לשוק הרווקים בתור אחד הבחורים הלוהטים בישראל. 

מה שכן, אנחנו חייבים להודות שלא ציפינו לראות אותו אוחז בבחורה אלמונית בכזו מהירות, וכשהגיע לידינו סרטון שלו צמוד לאישה מסתורית במועדון בניו-יורק לא יכולנו שלא לתהות למה לא נסענו גם לעיר שבה הכל קורה. 

דירוג הבחירה: הגדלת התקציב למטוס ראש הממשלה

View this post on Instagram

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

אייל גולן ודניאל גרינברג

את סבב הבחירות הנוכחי נסיים בבחירה אחת משמחת במיוחד. בעוד ימים ספורים יעמדו דניאל גרינברג ואייל גולן מתחת לחופה וינשאו כדת וכדין. הזוג מתכננים בקפדנות את החתונה המתוקשרת, שצפויה לגרור הרבה סקרנות יחד עם אלפי מוזמנים.

אייל ודניאל רצו שהרגע האינטימי שלהם מתחת לחופה יהיה רק שלהם, ובצעד מפתיע בחרו לקיים את החופה בטקס נפרד בצהרי ערב החתונה שלהם, אליו יוזמנו בני משפחה וחברים קרובים בלבד. ככה זה כשהאהבה מנצחת.

דירוג הבחירה: Make love not war

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on