מספר ימים לאחר הדיווחים כי בן אל תבורי הזמין משטרה לבית המשותף שלו ושל אורטל עמר, נראה כי הסכסוך המתוקשר בין השניים עולה שלב. 

השניים הגיעו הבוקר (ד') לבית המשפט בתל אביב כשהם מלווים בעורכי דינם כדי לדון בהמשך צעדיהם ובהסכם הממון עליו חתמו, לנוכח הפרידה הטרייה והעובדה כי מעורב בסיפור גם בנם הקטן, תו פרינס בן שלושת החודשים. במקום נכחה גם אמו של הזמר, אביבה תבורי.

כזכור, לפני כיומיים דווח כי תבורי הגיע לבית המשותף בו הוא גר בעבר יחד עם אורטל ובנם הקטן. מקורבים לזמר מספרים כי הוא הגיע על מנת לאסוף מספר דברים אישיים שעוד נותרו בדירה, אך הוא גילה בכניסה לבית כי כל המנעולים הוחלפו. בתגובה לכך, סיפרו המקורבים, תבורי הזמין ניידת שתטפל במקרה. 

אורטל עמר בבית המשפט בתל אביב
עמר ועורכי דינה בבית המשפט | צילום: צ'ינו פפראצי

מנגד, מקורבים לעמר סיפרו כי היא זו שבחרה להזמין את השוטרים, זאת בתגובה לכך שבן אל ניסה להיכנס לבית ללא הסכמתה. לאחר שזה קרה, עמר פרסמה סטורי ובו כתבה: "הבטחנו זה לזו שאם זה יגמר - נגמור את זה יפה".  

בן אל תבורי בבית המשפט
יגיעו לפשרה? תבורי | צילום: צ'ינו פפראצי

בשיחה טלפונית שערכנו עם גורם בכיר במשטרת ישראל, הוא מיהר להסביר ולעשות סדר בדברים: "בן אל תבורי התקשר לתחנת לב אביב והזמין ניידת בטענה שלא נותנים לו להיכנס לביתו". 

אביבה תבורי מחוץ לבית המשפט
באה לתמוך בבנה. אביבה תבורי | צילום: צינו פפראצי

"הגיעו שוטרים למקום", הוסיף הגורם במשטרה, "בן אל דפק על הדלת ואורטל לא פתחה. הוסבר לנו במקום כי אורטל החליפה את המנעול בכניסה לבית. "לאחר שהשוטרים הבינו את הסיטואציה, הם הפנו את תבורי לבית המשפט והסבירו כי מדובר בעניין אזרחי ולא בעניין פלילי".

_OBJ _OBJ