מה לא סיפרנו לכם על החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג? התחלנו בשינוי תאריך האירוע, זה המשיך בהחלטה של השניים על קונספט האיוונט שיהיה בסגנון בית המלוכה ולונדון, המשכנו לחשיפת מיתוג האירוע, הלוגו וההזמנה וגם סיפרנו לכם על שינוי סגנון החתונה כשכל הקונספט של לונדון ישאר רק לאזור קבלת הפנים - ובמסיבה יקרה משהו אחר לגמרי. עכשיו הגיע הזמן לבשר לכם על הדבר החשוב ביותר - החופה.

ההזמנות אמנם עדיין לא נשלחו למוזמנים, אבל אם אתם יודעים שבתוך הרשימה הלא מצומצמת של בני הזוג יש אנשים שאתם מכירים, הם צריכים לדעת שהם לא יראו את אייל ודניאל נשבעים אמונים זה לזו, וכך גם כלל כלי התקשורת. כל המוזמנים יגיעו למסיבת החתונה של אייל ודניאל במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל", אך החופה תתקיים באופן שונה מהרגיל.

אייל גולן ודניאל גרינברג
חופה אינטימית ומצומצמת. אייל ודניאל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של אייל גולן

החופה של אייל ודניאל, כך גילינו, תיערך הרבה לפני מסיבת החתונה. השניים יפגשו את הרב וישבעו אמונים זה לזו, כשבקהל יהיו בני משפחתם וחברים קרובים בלבד בלבד: הוריה ואחיה של דניאל, אמו של אייל וילדיו ועוד מספר אנשים קרובים. בסך הכל, כך מדווחים לנו, כ-60 אנשים יהיו נוכחים ברגע המרגש הזה.

אייל גולן ודניאל גרינברג באמסטרדם​
רק 60 אנשים יגיעו לחופה. אייל ודניאל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג

החופה, אם תהיתם, תיערך באזור אחר במלון, בחדר שיעוצב ויוכן במיוחד עבור הרגע המיוחד, לשם יגיעו 60 האנשים הקרובים ביותר לזוג. זה יקרה בסביבות השעה ארבע אחר הצהריים, ובשעות הערב יגיעו כלל המוזמנים לאולם המלון, שם תיערך מסיבת השנה. את החופה רוב האורחים יזכו לראות רק בתמונות - כשכל השליטה על כך נמצאת בידיהם של אייל ודניאל. 

החופה לא תהיה הדבר השונה היחיד במהלך היום. למרות שדניאל ואייל הבהירו בהזמנה שפורסמה כי קוד הלבוש יהיה שחור בלבד, הוחלט כי המוזמנים לאירוע יוכלו להגיע בבגדים צבעוניים והנשים יתבקשו ללבוש שמלות ערב צבעוניות. לאן זה עוד יתפתח? נמשיך לעקוב.