חתונת השנה שלנו, הלא היא החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג, מתקרבת בצעדי ענק וכמעט אפשר לראות אותה באופק. המיקום כבר סגור וכך גם הקייטרינג שנסגר בשבוע שעבר, אך מה שעוד לא נעול ונמצא בשלבים אחרונים הם המיתוג של האירוע וההזמנה שתשלח לאורחים, ביניהם עשרות כוכבים ואנשי תקשורת.

מיתוג החתונה של אייל גולן
הלוגו שיקשט כל פינה ב"דיוויד אינטרקונטיננטל" | צילום: פרטי

על המיתוג של הערב החשוב של גולן וארוסתו עובדים מיטב המוחות במרץ כבר תקופה לא קצרה, בראשם מפיקת העל אירית רחמים. הגרסה הזו היא העדכנית ביותר והיא כרגע ממתינה לאישור אחרון - וכמובן שהצלחנו לשים את ידינו על זה עוד לפני שאושרה. ככל הנראה, מלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב יכוסה בלוגו המוזהב הזה.

התגלגלה לידינו גם הסקיצה של הפוסטר שיכסה את הרצפה והקירות ביום חתונתם של גולן וארוסתו, כמו גם עוד הפתעות לאורחים ולכלה שיצוצו במהלך הערב - אך אין לנו שום כוונה להרוס לזוג ולמוזמנים - אז החלטנו להשאיר את הפרטים והתמונות במערכת.

כזכור, אנחנו היינו ראשונים לספר לכם שהחתונה כולה הולכת להיות באווירת בריטית של לונדון ובית המלוכה, מכיוון שבירת אנגליה הפכה בשנה האחרונה לעיר האהובה על אייל וזוגתו, שם הם אף צילמו קליפ לשיר שלו ביחד - אך כעת מתברר שבעקבות הפרסום שלנו, קונספט החתונה השתנה.

מיתוג החתונה של אייל גולן
הכריכה של ההזמנה. שחור וזהב הם הצבעים שנבחרו | צילום: פרטי

הנה לפניכם מה שעשוי להיות הכריכה של ההזמנה הרשמית, ואיתה גם הלוגו שעשוי להופיע בכל פינה באירוע המושקע שמופק בקפידה. החתונה תערך עוד פחות מחודש (12.3), אבל הכל עוד עלול להשתנות בהתאם להחלטת החתן והכלה.

_OBJ