אמנם עברו פחות מ-24 שעות מאז הפרסום הראשון על תאריך החתונה של אייל גולן ודניאל גרינברג כאן ב-mako סלבס, אבל הידיעה הזו הצליחה לעורר לא מעט דרמות וגרמה לתכניות של הזוג להתחתן ב-20 בפברואר להשתנות לחלוטין.

כפי שסיפרנו לכם, אייל ודניאל כבר ערכו פגישות ונעשתה הסכמה על תאריך ומקום האירוע. השניים עתידים לצעוד אל עבר החופה ב"דיוויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב והחזירו תשובה חיובית לגבי ה-20 בפברואר. חתימת חוזה רשמי כבר הייתה על הפרק, עד שאייל גילה פרט חשוב במיוחד שהצליח לשנות הכל.

אייל גולן ודניאל גרינברג באמסטרדם​
מה עוד יקרה עם החתונה הזו? דניאל ואייל | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של דניאל גרינברג

אייל, כך מתברר, שוריין להופעה בחתונה שתיערך ב-20 בפברואר. בעקבות הידיעה ב-mako סלבס, הזוג ששריין את אייל להופיע בערב המרגש בחייהם קראו את הפרטים וההתפתחויות בנוגע לחתונת הענק שהוא מארגן - ומיהרו לפנות לאנשיו ולדרוש מידע בנושא ולנסות למצוא פתרון.

save the date
save the date

לאחר התייעצויות ושיחות רבות סביב הדילמה שנוצרה, אייל ואנשיו החליטו שלא לבטל את הופעתו של הזמר ולנסות למצוא תאריך חלופי, בו אין לזמר התחייבויות קודמות. כרגע, אם לא יהיו שינויים נוספים של הרגע האחרון, אייל ודניאל ינשאו ב-12 במרץ. חוזה רשמי עדיין לא נחתם, כי בכל זאת, אייל ודניאל כבר למודי ניסיון בימים האחרונים שהכל יכול להשתנות ברגע האחרון ושדברים עלולים לצוץ - אך הפעם, כך אנחנו מקווים, לא יהיה שינוי קיצוני בתכניות של השניים.

בעקבות ההתפתחויות דניאל ניצלה את הדילמה שעובדת בפני אייל וצפתה שינוי בתאריך החתונה, וזמן קצר לאחר פרסום התאריך הקודם בו היו אמורים להתחתן, היא מינפה את הסיטואציה והחליטה להכחיש ברשתות החברתיות ולהבהיר כי לא הייתה שום כוונה להתחתן בתאריך שצויין. מה אומרים? לא אומרים.

אייל גולן ודניאל גרינברג
מרץ זה הפברואר החדש