קשה להסביר כמה גדולה ההתרגשות שלנו מהחתונה של אייל גולן עם ארוסתו דניאל גרינברג. בעוד כפחות מחודש הזמר והדוגמנית יצעדו יחד אל עבר החופה ועד אז הם מבלים את מרבית זמנם עם מפיקת העל, אירית רחמים, שעומלת על כל פרט באירוע המתוקשר הזה. אתמול, כך נודע, הם סגרו סופית את הקייטרינג.

מי שנכח אתמול בערב במלון "דיויד אינטרקונטיננטל" שבתל אביב, שם תערך החתונה, לא הצליח לפספס את גולן, ילדיו וארוסתו שהגיעו למקום עדי לערוך טעימות אוכל ולבחור את הטוב ביותר עבור האורחים והמכובדים שעתידים לשמוח בשמחתם.

אם חשבתם שבפעם השניה שהוא מתחתן, גולן יעדיף להישאר קצת פחות מעורב ויסתפק בהתייצבות בחליפה ביום האירוע, תחשבו שוב. על פי המקורבים, הזמר מעורב לגמרי בכל פרטי הערב והוא חלק בלתי נפרד מתהליכי הארגון.

View this post on Instagram

A post shared by DG (@danielgreenberg) on

כיאה למעמדו, גולן ודניאל הגיעו עם כל הפמליה שלו למלון, אך נוכחים במקום מספרים כי לתוך אולם הטעימות נכנסו המשפחה המצומצמת בלבד - מה שהפך את אירוע הטעימה לאינטימי, דיסקרטי ואישי, בדיוק כפי שהם מקפידים לנהל את הדרך עד החופה. עוד סיפרו לנו המקורבים כי מערכת היחסים של דניאל עם ילדיו של גולן היא מלאת אהבה ופרגון.

כבר הספקנו להבין שהזוג שעתיד להינשא מעדיף לשמור על כל ההכנות בסוד, אבל מזל שהצלחנו לשים את ידינו על הסרטונים שהעלתה מפיקת האירוע רחמים מאירוע הטעימות. את אותם הסטוריז שרחמים שיתפה עם העוקבים שלה באינסטגרם היא הסירה תוך רגעים ספורים, כי כך בני הזוג רצו מתוך שמירה על דיסקרטיות ופרטיות, לא לפני שהספקנו לשמור אותם אצלנו. תודו לנו אחר כך.

View this post on Instagram

A post shared by Eyal Golan (@eyalgolan1) on