בזמן שברחבי העולם מזהירים מטיסות למזרח ולתאילנד בפרט בשל נגיף הקורונה ההולך ומתפשט באיזור, אביבית בר זוהר טסה לשם עם אחותה ובין שיזוף לשייק אננס היא מקבלת לא מעט שאלות בנושא.

אתמול (א') מיהרנו לדבר עם אביבית ולשאול אותה על התחושות והאם היא לא חששה לטוס למזרח, בניגוד לכוכבים כמו נועה קירל ועדן חסון שדווקא בחרו לבטל את החופשה שלהם ולשנות יעד ברגע האחרון. "בניגוד מוחלט לבהלה בארץ כאן לא קיימת שום 'בהלת הקורונה'. יש תיירים רבים מכל אירופה. כשנחתנו בשדה התעופה בבנגקוק היינו עם מסכה על הפנים, אבל כשיצאנו משם הורדנו אותה ומאז לא השתמשנו בה", סיפרה אביבית בשיחה שערכנו עמה.

סלבסיכום
"אין בתאילנד בהלה סביב הקורונה". בר זוהר | צילום: מתוך האינסטגרם של אביבית בר זוהר

זמן קצר אחרי השיחה עם בר זוהר נודע כי משרד בריאות הוציא הנחייה שכל מי שחוזר מתאילנד צריך לשהות 14 ימים מלאים בבידוד. זה כולל, כמובן, גם את בר זוהר שתחזור בעוד ימים אחדים אחרי שלושה שבועות של חופשה מפנקת.

המילים האופטימיות שאמרה לנו בר זוהר אתמול והתמיכה שלה באנשים שלא מוכנים לבטל את נסיעתם ליעד, ככל הנראה, גרמו לעוקבים רבים לחשוב שהיא לא מתכוונת להתייחס ברצינות להנחיות. הביקורות על הכוכבת הגיעו עד אליה בטוקבקים ובתגובות - והיא, כצפוי, החליטה להגיב לכך בהתאם.

"אולי די? אולי די עם ההשמצות? אני גם בן אדם", כתבה בר זוהר בפוסט, "אני פה בחופשה בתאילנד ונשמות טובות דואגות להמציא עליי שקרים שאני מסרבת להיכנס לבידוד. אומרים שאני הולכת לכלא. מה נסגר אתכם?התגובות של כל האנשים הן רעות מנשוא! תעשו בדק בית בעצמכם ותשאלו מדוע יוצא ממכן ארס אכזרי כל כך כלפיי?".

"הבהלה יצאה מפרופורציות", המשיכה הכוכבת, "בתאילנד הכל מתנהל כרגיל, אין פה אנשים עם מסכות (חוץ מבשדה תעופה). 23 אנשים נדבקו ביפן ו-15 בארה"ב, אבל שם אין עוצר? אין בידוד? מה עם כל הדיילים והדיילות, מה, הם שונים מאיתנו? מה עם כל האנשים שיומיים לפני שיצאה ההוראה לבידוד הגיעו לארץ ואף אחד לא בדק אותם?".

"שלא תטעו", הוסיפה אביבית, "אין לי בעיה להיכנס לבידוד. זה אפילו יכול לעשות לי שקט ורק טוב, כי כשאלוהים נותן לי לימונים אני מכינה לימונדה! תתכוננו למיני בית 'האח הגדול' בשבועיים שבהם אתבודד בביתי. יהיה לנו כיף! באמת שפה בתאילנד אין כלום. ליצמן היקר, אתה מוזמן לבוא לראות מה קורה פה, מהומה על שום דבר. מדינת ישראל, שרק נהיה בריאים, שמחים, מלאים באנרגיות טובות ודי לשנאת חינם הנוראית הזאת. אל תשכחו שגם אני בן אדם".

 

View this post on Instagram

אולי די !!! אולי די עם ההשמצות !!!!! אני גם בן אדם !!!! אני פה בחופשה בתאילנד ונשמות טובות דואגות להמציא עליי שקרים שאני מסרבת להיכנס לבידוד ... שאני הולכת לכלא .... מה נסגר איתכם ???? והתגובות של כל האנשים הן רעות מנשוא !!!! תעשו בדק בית בעצמכם מדוע יוצא ממכן ארס אכזרי כל כך כלפיי ???? באמת שהבהלה יצאה מפרופורציות בתאילנד הכל מתנהל כרגיל אין פה אנשים עם מסכות ( חוץ מבשדה תעופה) עוד 23 אנשים נדבקו ביפן ו15 בארהב אבל משם אין עוצר ?!??? אין בידוד ???? ומה עם כל הדיילים והדיילות מה הם שונים מאיתנו !??? ומה עם כל האנשים שיומיים לפני שיצאה ההוראה לבידוד הגיעו לארץ ואף אחד לא בדק אותם !!! שלא תיטעו אין לי בעיה להיכנס לבידוד זה אפילו יכול לעשות לי שקט ורק טוב כי כשאלוהים נותן לי לימונים אני מכינה לימונדה !!! תתכוננו למיני בית האח הגדול בשבועיים שבהם אתבודד בביתי !!! יהיה לנו כיף !!! ובאמת שפה בתאילנד אין כלום ! ליצמן היקר אתה מוזמן לבוא לראות מה קורה פה מהומה על שום דבר !!!! מדינת ישראל שרק נהייה בריאים , שמחים מלאים באנרגיות טובות ודי לשנאת חינם הנוראית הזאת אל תשכחו גם אני בן אדם !!!!!!

A post shared by Avivit Bar Zohar אביבית (@avivitbarzohar) on