לפני כשבוע סיפרנו לכם לראשונה כי ניידת הוזמנה על ידי תושבי בניין בראשון לציון בעקבות תלונות על תקרית קולנית בין גבר לאישה. כאשר השוטרים הגיעו למקום נודע להם כי מדובר בבני הזוג נסרין קדרי והדרבוקיסט שלה, אושר בן דוד. מאוחר יותר מקורבים סיפרו לנו כי אחת הסיבת לפיצוץ בין השניים הייתה העובדה שאושר רוצה שנסרין תעזוב את "ליאם הפקות" בבעלותו של אייל גולן ותעבור להיות תחת ניהולו, מה שהוביל לטונים גבוהים ואמוציות רבות בשיחה.

ימים ספורים אחרי הפרסום שלנו על כך שאושר ביקש מנסרין לנהל אותה, קדרי אכן עזבה את אייל גולן ואת "ליאם הפקות" ולפי יודעי דבר, גולן נפגע מעזיבתה הדרמטית ומתקשה להבין למה עשתה זאת. "אייל הופתע אחרי כל השנים ביחד, כשהוא למעשה זה שמצא את נסרין בתכנית וטיפח אותה לכוכבת הגדולה שהיא היום", סיפר לנו מקורב לשניים.

בחודש שעבר, כזכור, פרסמנו כי נסרין סירבה להצעתו של עומר אדם לנהל אותה בעצמו, מה שהיה רמז ראשון לכך שהיא עתידה לעזוב את ניהולו של גולן. כעת, כך מספרים מקורבים לזמרת, נסרין מנוהלת בימים אלה ע"י בן הזוג שלה, לפחות לעת עתה. 

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
המנהל והחבר. אושר בן דוד | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

אושר בן דוד וחבר נוסף בלהקה של נסרין, יונתן, התחילו לנהל את הזמרת המצליחה, מה שאומר שבתקופה הקרובה הם האנשים שעונים לשיחות בנוגע להזמנת הופעות עתידיות ומנהלים את לוח הזמנים הצפוף שלה. סובבים לזמרת מבקשים לבהיר כי העתיד עוד לא ברור, אך נכון לעכשיו, השניים הם המנהלים החדשים שלה.

 

מנסרין קדרי טרם התקבלה תגובה לידיעה.

 

נסרין קדרי (צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור)
כבר לא. אייל גולן ונסרין קדרי | צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור