הדרמות סביב נסרין קדרי והבן זוגה לא פוסקות. אתמול (ב') פורסם כי משטרה הוזמנה ע"י עוברי אורח שנתקלו בתקרית בין גבר לאישה, וכששוטרים הגיעו למקום גילו שמדובר בנסרין קדרי ואושר בן דוד, בן זוגה אותו הכירה במסגרת הופעות כנגן דרבוקה. "נסרין אמרה לשוטרים דברים מאוד קשים ולא הבינה למה הם מתערבים. השוטרים שקלו לעצור אותה, אך הוחלט להתחשב בה כי היא הייתה בסערת רגשות. הם שאלו אותה אם היא רוצה להגיש תלונה נגד אושר, כי אמרו להם שהיה שם אירוע - אבל היא לא שיתפה פעולה", סיפרו נוכחים במקום.

עם פרסום הידיעה ב-mako על הניידת שהוזמנה לשניים, נסרין הבהירה בפנינו כי לא היה אירוע אלים בינה לבין אושר וכי המשטרה הגיעה ללא כל סיבה. היא הדגישה כי היא התייעצה עם אושר בנוגע לקריירה שלה - ונושא השיחה גרמה לה להיות בסערת רגשות. "הגעתי להתייעץ עם אושר בנוגע לקריירה שלי. הייתי בסערת רגשות שם. פתאום הגיעה משטרה ופשוט התגובה שלי הייתה מאוד קיצונית כי הרגשתי שזו חדירה לפרטיות שלי. לא הייתה שם אלימות".

כעת מקורבים שופכים אור על הפרשה ומספרים בשיחה עם mako כי השיחה בין נסרין לאושר, שמנהלים זוגיות מורכבת במיוחד בשנה החולפת, הייתה על כך שהוא רוצה שהיא תעזוב את "ליאם הפקות" בבעלותו של אייל גולן ותעבור להיות תחת ניהולו.

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
רוצה לנהל את נסרין. אושר בן דוד | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

"אושר הציע לנסרין לעזוב את הניהול שלה בימים אלו", הם מבהירים, "הוא רוצה שהיא תעזוב את אייל גולן ושהוא יתחיל לנהל אותה". כזכור, רק לא מזמן עדכנו אתכם שנסרין טסה לחופשה פרטית עם עומר אדם, שם היא קיבלה ממנו הצעת ניהול. לפי יודעי דבר, היא ויתרה על ההצעה הזו, למרות שלא פסלה אותה על הסף, ולא נראה שנאמרה המילה האחרונה לגבי ההמשך העתיד המקצועי של קדרי.

"זה אמנם נשמע תלוש שנסרין תעזוב את אייל", מספר מקורב נוסף, "אבל זה לא משהו שאני יופתע אם יקרה. זה ממש מדובר בתקופה האחרונה בין אושר לנסרין. הוא חלק מהתעשייה, מכיר ומעורב, והוא חושב שהוא יכול לנהל אותה טוב יותר מניהול שלה כיום".

"אחת הסיבות לריב שלהם לפני יומיים, מה שהוביל אנשים ששמעו את השיחה ביניהם להזמין ניידת משטרה היא סביב הנושא הזה", מבהירים אותם מקורבים ומאשרים את המידע. "אושר רוצה שהיא תסיים את דרכה המקצועית עם גולן והחברה שלו ותעבור אליו. זה לא נראה כרגע כמו משהו שלא יכול לקרות, כי הכל יכול לקרות".

כזכור, לפני מספר שבועות היינו הראשונים לספר לכם על ריבים קולניים בין נסרין לבן זוגה, הדרבוקיסט אושר בן דוד, שהכיר אותה במסגרת הופעות משותפות. השניים ידעו לא מעט עליות ומורדות בקשר ואף הצליחו לעורר את תשומת לב השכנים המתגוררים בבניין היוקרה של קדרי בתל אביב - ששומעים ריבים קולניים רבים בין השניים. למרות היחסים הבעיתיים ביניהם והפרסומים סביב הנושא הרגיש, נסרין ואושר עדיין מנהלים מערכת יחסים רומנטית - ומי יודע, בעתיד, אולי ישלבו גם עסקים.

 

מנסרין קדרי נמסר בתגובה: "הכל שטויות. אני מתייעצת עם אושר כחבר טוב על הקריירה שלי, כמו עם אנשים אחרים, אבל אין שום קשר לזה שהוא ינהל אותי".

 

 

מ"ליאם הפקות" נמסר: "אנו לא מתעסקים בשמועות וברכילויות".

 

נסרין קדרי (צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור)
הסוף? נסרין קדרי ואייל גולן בחגיגות יום הולדתה | צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור