עבור רבים הצעד הזה של נסרין קדרי היה צפוי, אך יש לא מעט אנשים שזה תפס אותם לא מוכנים: אחרי שנים בהן קדרי הייתה מיוצגת ומנוהלת ע"י אייל גולן בחברת "ליאם הפקות", היא הודיעה כי היא עוזבת את החברה באופן רשמי. אייל, כזכור, גילה את קדרי בתכנית "אייל גולן קורא לך" ויחד עם בני פרץ טיפח את הקריירה המוסיקלית שלה, שהפכה בשנים האחרונות להצלחה מסחררת.

"ליאם הפקות" עברה טלטלה בשנה החולפת, עם סכסוך עסקי ממושך בין אייל גולן לשותף המלא החברה, בני פרץ. השניים דנים עד עצם היום הזה בבית המשפט ונמצאים בעיצומו של מאבק, כשלפני חודשים ספורים נודע כי איתי לוי, אחד הטאלנטים הגדולים של החברה, עוזב ומקים חברת ניהול עצמאית.

כפי שסיפרנו לכם לראשונה, בתקופת החגים טסה קדרי יחד עם עומר אדם לחופשה פרטית, שם עומר הציע לה לעזוב את אייל גולן ולעבור להיות תחת ניהולו. אמנם היא לא החזירה תשובה חיובית - אך לא שללה את ההצעה על הסף, מה שרמז כבר אז על השינוי שקדרי תכננה.

נסרין קדרי (צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור)
הודיעה בטלפון על העזיבה. נסרין קדרי ואייל גולן בחגיגות יום הולדתה לפני מספר שבועות | צילום: אקליפס מדיה, יחסי ציבור

רק אתמול (ג') דיווחנו כי בן זוגה של קדרי, הנגן אושר בן דוד, שגם הוא נחשף כאן ב-mako סלבס לראשונה, הציע לנסרין שהוא יהיה זה שינהל את הקריירה שלה, כך מקורבים סיפרו. בשעות האחרונות המנהלת האישית שלה ב"ליאם הפקות", אילאי אליהו, הודיעה כי היא לא תנהל יותר את נסרין ונפרדה ממנה בפוסט ארוך: "נסרין, אני אהיה כל כך מאושרת לגלות ששימרת את כל שבנינו ביחד, שהשתמשת בכל הכלים שאספנו בדרך והקפת את עצמך באנשים הנכונים אחרת יהיה להם עסק איתי".

לפי מקורבים ויודעי דבר, אייל מאוד נפגע מעזיבתה הדרמטית של נסרין ומתקשה להבין מדוע היא עשתה את הצעד הזה. "אייל הופתע מהבחירה שלה לעזוב ומההודעה שלה שהגיעה מהרגע להרגע בשיחת טלפון", מספר מקורב, "אחרי כל השנים ביחד, כשהוא למעשה זה שמצא את נסרין בתכנית וטיפח אותה לכוכבת הגדולה שהיא היום".

מטעם "ליאם הפקות" ונסרין קדרי טרם התקבלה תגובה.