עוברי אורח באחד הרחובות בראשון לציון הזעיקו אתמול את המשטרה לאחר שהבחינו בתקרית בין נסרין קדרי לבן זוגה אושר בן דוד, שבסיומה נותרה קדרי בוכה באמצע הרחוב.

מחקירת המשטרה עולה כי לאחר הגעת השוטרים קדרי התחילה לקלל אותם ולבקש שלא יתערבו. "הם שאלו את נסרין מה קרה והיא התחילה לקלל את השוטרים ולהתחצף אליהם", מספר מקור המעורה בפרטים. "נסרין אמרה לשוטרים דברים מאוד קשים ולא הבינה למה הם מתערבים. השוטרים שקלו לעצור אותה, אך הוחלט להתחשב בה כי היא הייתה בסערת רגשות. הם שאלו אותה אם היא רוצה להגיש תלונה נגד אושר - אבל היא לא שיתפה פעולה. היא סירבה להסביר מה בדיוק קרה ביניהם והמשיכה לדבר לא יפה, וזו הסיבה שלא הוגשה תלונה נגד החבר".

לאחר בירור ובדיקה עם הזמרת, הוחלט לשחרר אותה לדרכם ללא התערבות המשטרה. כשהמשטרה הגיעה, כך לפי מקור יודע דבר, בן הזוג לא היה במקום ונסרין הייתה שם עם עוד מספר חברים. "היא בכתה והגיעו למקום כמה חברים שלה, הם הרגיעו אותה ודיברו איתה. לאחר מכן גם הגיעו שוטרים לשם", מספרים נוכחים במקום. "כשהשוטרים הגיעו - אושר כבר לא היה שם".

כזכור, לפני מספר שבועות היינו הראשונים לספר לכם על ריבים קולניים בין נסרין לבן זוגה, הדרבוקיסט אושר בן דוד, שהכיר אותה במסגרת הופעות משותפות. השניים מנהלים מערכת יחסים בשנה החולפת מתחת לרדאר, אך לפי שכנים ומקורבים, התנהלותם בזמן משבר מדאיגה רבים. "רוב השכנים מספרים ומתלוננים שהם שומעים על בסיס קבוע ריבים, צרחות, זריקת חפצים וקללות מהדירה של נסרין", סיפר אז ל-mako סלבס אחד מדיירי הבניין.

למרות פרסומים שעלו לאחר הכתבה וטענו כי נסרין ואושר החליטו להפריד כוחות, ל-mako סלבס נודע כי הם עדיין ביחד. "אמנם זה לא היה פשוט עבורם לקרוא את זה ולהבין שכולם יודעים את מה שהם עברו, אבל הם עדיין ביחד ובזוגיות לכל דבר", סיפר אז מקורב לשניים.

נסרין קדרי והחבר, אוקטובר 2020 (צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי)
נסרין קדרי ואושר בן דוד | צילום: מתוך הפייסבוק של אושר בן דוד / מתוך האינסטגרם של נסרין קדרי

מנסרין קדרי נמסר בתגובה: "הגעתי להתייעץ עם אושר בנוגע לקריירה שלי. הייתי בסערת רגשות שם, זה לא שחס וחלילה היה מכוון אליו או בגללו. פתאום הגיעה משטרה ופשוט התגובה שלי הייתה מאוד קיצונית כי הרגשתי שזו חדירה לפרטיות שלי. אני מאוד מכבדת את משטרת ישראל, אבל זה היה יותר מדי. לא היה שם שום דבר שקרוב לאלימות. הסברתי שזו יותר מדי חדירה לפרטיות, בגלל שדיברתי בקול גבוה - אז אחד השכנים החליט להזמין אותם. אני מקווה שתקופת הקורונה תעבור והכל יחזור להיות כפי שהיה, רק בריאות לכל עם ישראל, זה הכי חשוב".

 

מאושר בן דוד טרם התקבלה תגובה לידיעה.