את משפחת הסטיספייר אנחנו מכירות כבר תקופה ארוכה: מדובר בצעצועי מין מהפכניים שהביאו לעולם את בשורת היניקה ושאחריהם עולם הצעצועים כבר לא נראה אותו דבר.

אז אחרי שבדקנו את הסטיספייר פרו 2 והשפרצנו ואת אחיו הקטן והנייד הסטיספייר פרו טרוולר שגרם לנו לקחת יותר הפסקות מהרגיל בעבודה הגיעו למשרדינו הדור הבא של הסטיספיירים: הסטיספייר פרו 3 והסטיספייר Luxury, אז כמובן שלקחנו את שניהם לסיבוב.

הבשורה הגדולה במוצרים החדשים מבית הסטיספייר נוגעת לשני היבטים: הראשון הוא העיצובי. גם הסטיספייר פרו 3 וגם הסטיספייר Luxury זכו לעיצוב חדש לחלוטין שממקם את פיית הגירוי בתחתית המוצר ולא בזווית של 90 מעלות מידית האחיזה, מה שהופך את האחיזה שלהם לנוחה הרבה יותר מקודמיהם לסדרה. ה- Luxury זכה גם לעיצוב יוקרתי במיוחד, בשילוב של חומרים איכותיים, למי מאיתנו שאוהבות את הצעצועים שלנו גם מספקים וגם חתיכים.  

אבל הבשורה המרכזית היא תוספת של מנוע רטט. כן כן, לסטיספיירים החדשים יש לא פחות משני מנועי רטט שמכוונים כולם לדגדגן שלך: האחד אחראי על פעולת היניקה המפורסמת ומספק 11 עוצמות שונות של גלי יניקה והשני פועל כויברטור קלאסי ועצמתי עם 10 תכניות רטט שונות. 

שני המנועים נשלטים בנפרד - כך שאת יכולה לבחור בין שימוש ברטט, ביניקה או בשניהם ביחד, למי שלא מסתפקות רק בפעולת היניקה ורוצות לנסות סוגי גירוי נוספים. 

כבר בסטיספיירים הקודמים מתגאה החברה בכך שהם מבטיחים "אורגזמה בזמן שיא!". ובכן, גם הפעם הצעצועים לא מאכזבים. מרגע שהוצמדו לדגדגן דיווחו כל הנסייניות שלנו על אורגזמה עצמתית בזמן שיא. למעשה, הם כל כך נוחים לשימוש שכל מה שאת צריכה זה לשכב על הגב (או לשבת, מה שאת מעדיפה), למקם אותו בצורה מדוייקת עבורך ולתת לרטט, היניקה או שניהם לעשות עבורך את העבודה. המקסימום שנדרש ממך הוא ללחוץ על כפתור כדי להגביר או להחליש את עצמה. 

המינוסים: רועש ולא נח במהלך חדירה

ברמה הזוגית, בשונה מהסטיספייר טרוולר שהיווה תוספת מענגת ליחסי המין, בסטיספיירים החדשים חזרנו לבעיה ממנה סבל הסטיספייר פרו 2: הם פשוט גדולים מגדי ולא שומרים על התנוחה הנכונה בזמן חדירה. עם זאת, תוספת הרטט בהחלט הופכת אותם לצעצוע שיכול להשתלב ביחסי המין והמשחק הזוגי פשוט כויברטור קלאסי.

חיסרון נוסף של הצעצוע הוא עצמת הרעש של מנוע הרטט שלו: בעוד העוצמות הנמוכות של מנוע היניקה שומרות גם על שקט יחסי ודיסקרטיות, מנוע הרטט של הסטיספיירים החדשים כבר מרעיש, אמנם לא במידה אסונית, אבל בהחלט מספיק בשביל לגרום לשותפה שלך לתהות מה קורה שם מאחורי הדלת הסגורה הזו כל כך הרבה שעות.

מחירים: 275 ש"ח עבור הסטיספייר פרו 3 ; 210 ש"ח עבור הסטיספייר פרו 2 585 ש"ח עבור הסטיספייר Luxury ; להשיג באתר של סטיספייר ישראל