המפגש עם הסטיספייר פרו טרוולר כבר מתחיל טוב: על אריזת הקרטון הקטנה שלו מופיעה תמונה של אישה חמורת סבר בתחתונים, מניפה דגל עם פסים וורודים ומתחתיה הכיתוב "המהפכה המינית הבאה" - אני אוהבת מוצרים שפונים לאישה הלוחמת שבי. אז לא יודעת אם מהפיכה, אבל הסטיספייר טרוולר הוא ללא ספק מוצר צריכה בסיסי.

את משפחת הסטיספיירים הכרנו כבר לפני כמה זמן – מדובר בצעצועים שמיועדים לגירוי חיצוני, דגדגני בעיקרון, ופועלים על עיקרון של שילוב בין יניקת אוויר ורטט. הסטיספייר פרו טרוולר הוא למעשה האח הקטן והקומפקטי של הסטיספייר פרו 2, שהעיף לנסיינית שלנו את הפוני כשיצא לפני שנה.

הוא יותר קטן מכף היד שלך, ומגיע בתוך צדפה עם מגע נעים שניראית יותר כמו קייס לאיפור מאשר צעצוע מין וששני חלקיה נסגרים באמצעות מגנט כדי לשמור על הניקיון של הצעצוע בכל מקום בו תשימי אותו – בשידה ליד המיטה, בתיק, במזוודה או אפילו במגרה שבמשרד. ואולי זו הבשורה הגדולה ביותר של הסטיספייר הנייד: קחי את האורגזמה שלך לכל מקום.

אין תמונה
יש גם קינוח בצורת שתי וערב

כשפותחות את הצדפה מתגלה הכיף האמיתי: כיסוי סיליקוני לבן ונעים עם 2 כפתורי הפעלה וכוונון שקועים וגבעה קטנה עם מכתש אותה את מניחה על הדגדגן (או הפטמות). באתר החברה כתוב שהסטיספייר פרו טרוולר "מבטיח אורגזמה בזמן שיא! עונג מתפרץ כפי שלא הכרת בעבר". 

ובכן, זה בהחלטה היה זמן שיא. האורגמה הראשונה הגיעה בתוך פחות משתי דקות מרגע שהצמדתי לראשונה את שפתיו של הסאטיספייר לכפתור התענוגות שלי. אני לא יכולה להגיד שזו הייתה אורגזמת חלומותי, שהשפרצתי זיקוקים (או נוזלים) ראיתי את אמא תרזה וחזרתי בתשובה, אבל היא בהחלט הייתה סגירת פינה מספקת של חרמנות צהריים.

בעוצמות הנמוכות תחושת היניקה והרפרוף של הסטיספייר-בייבי מצליחות לדמות מין אוראלי, אבל מאוד מאוד מוצלח וכבר בשנייה שהפעלתי אותו הרגשתי שיש פה משהו טוב, טוב מאוד אפילו. הוא שקט, אבל נעים – מאוד נעים. בעוצמות הגבוהות יותר, תחושת היניקה והרפרוף נעלמת קצת מול רטט רגיל של ויברטור עצמתי. עם זאת, עובדה שהרטט הזה מכוון בדיוק לדגדגן ולאזור שמסביבו משאירה את הגירוי, הגם אם חזק מדי לטעמי לפעמים, בנקודה הנכונה. גם הרעש הופך לחזק יותר, כך שאם בנית על להשתמש בו באמצע היום מאחורי הדלת הסגורה של המשרד - אל. בעצם, תלוי כמה הדלת שלך מבודדת צליל.

לאורגזמה שנייה היה לי כבר קשה להגיע איתו, אותו רטט חזק מדי בעצמות הגבוהות שקצת הכאיב לי בסיבוב הקודם לא היה חזק מספיק בסיבוב השני כדי לחלץ ממני את אנחת הרווחה ונאלצתי להסתייע בידיים שלי כדי לסיים את העבודה ולא להישאר עם דגדגן נפוח וכואב.

אין תמונה
יש גם קינוח בצורת שתי וערב

ברמה הזוגית, מדובר בהוא צעצוע חביב ביותר. הגודל הקומפקטי שלו מפצה על הסרבול של הסטספייר המקורי ובמשחק הזוגי הוא מהווה תוספת מענגת ביותר שעשויה לגרום לך, סוף סוף, להצליח לסנכרן גמירות עם הפרטנר/ית. רק שימי לב שאת לא מחליפה יותר מדי תנוחות באמצע, כי זה יהרוס את כל העניין. לחובבות הז'אנר אני מציעה להשתמש בו, בעוצמות הנמוכות, גם על הפטמות.

בסופו של דבר מדובר בגרסה קומפקטית, דיסקרטית וניידת של הסאטיספייר המקורי, שחולל מהפיכה של ממש בעולם צעצועי המין – היכולת שלו להביא כמעט כל אישה שניסתה אותו לאורגזמה עצמתית בתוך דקות מעטות הופכת אותו לידיד הכי טוב שלך לסגירת פינה באמצע היום, נסיעות, טיולים ואפילו למקום העבודה.

בחיי שאם לכל אישה היה את המוצר הזה בתיק, העולם היה מקום רגוע יותר.

395 שקלים, ניתן להשיג באתר החנות "סיסטרס"