הוא נראה כמו מברשת חשמלית לניקוי הפנים, כשמפעילים אותו הוא מפיק רעש של שיפוצים אצל השכן והמחיר שלו די מוריד ציפיות (מה לעשות, כבר הפנמתי שוויברטור טוב זה ויברטור באלף שקל), אבל למרות נתוני הפתיחה הבינוניים האלה אני שמחה לבשר לכן שה-Satisfyer pro2 ("סטיספייר פרו 2") הוא אחד הוויברטורים הכי טובים שהגיעו אל ביתי ואל מיטתי.

השיטה: שאיבה עדינה של הדגדגן

לא מדבר באביזר שאת אמורה להחדיר להנאתך או אפילו לשפשף. הסטיפייר עובד על יניקת אוויר תוך כדי רטט, כך שאת בעצם מקבלת צעצוע מין שמדמה מין אוראלי - רק ממש טוב. היניקה עצמה אמנם מאוד עדינה (לא אפקטים של שואב אבק) אבל הרטט אימתני. מתוך 11 דרגות רטט הצלחתי להגיע ל-2. בדרגה 4 הרגשתי שמישהו מנסה לחשמל אותי בוואגינה. מי שאוהבת גירוי חזק לדגדגן לא תוכל בחיים לחזור לוויברטור הקודם. מהבחינה הזאת, הסטיספייר מושלם.

Satisfyer Pro 2 (יח``צ: התמונה באדיבות החנות "סיסטרס",  יח"צ)
Satisfyer Pro 2 | יח``צ: התמונה באדיבות החנות "סיסטרס", יח"צ

מאחר שמדובר בוויברטור שהוא הבי.אף.אף של הדגדגן שלך, אחרי שאת מצמידה אותו לגוף - אין לך שום סיבה להזיז אותו. זו כנראה האורגזמה הכי פאסיבית שאת יכולה להשיג עם עצמך. הדבר היחידי שאת צריכה להחליט עליו הוא האם להצמיד אותו חזק לדגדן או שאת מעדיפה שהוא קצת ירפרף על העור; האם את מעדיפה שמרבית הלחץ יהיה על הנקודה העליונה הימנית או אולי בדרום-מזרח - תלוי במיקום של הנקודה הרגישה שלך. אחרי עשר דקות של דייט ראשון מצאתי את העוצמה והמיקום האידאלי עבורי ותוך שניות התחלתי להיאנח ולגנוח. עם עצמי. לבד בבית.

תוצאה: אויש, צריך להחליף סדינים

בחומרים הפרסומיים של הסטיספייר נכתב שהוא ויברטור שיגרום לך לגמור הכי מהר, הכי חזק ואולי אפילו יותר מפעם. אם אתן מחכות שהמילה "אבל" תכנס לתמונה - צר לי לשמח אתכן, אבל הוא באמת מגשים את הכל. הספיטיפייר הביא אותי לאורגזמה כל כך חזקה שבפעם הראשונה בחיי חוויתי שפיכה נשית.

לכל הביקורות שלנו >

בהתחלה חשבתי השתנתי על עצמי, אבל לא ולא. יום למחרת זה קרה שוב, ולמחרת - שוב. מאחר שהוא מגרה את האזור שמסביב לדגדגן, לא כל האזור סובל מרגישות אחרי האוננות, כך שמספיק שתעבירו את הלחץ למיני-נקודה אחרת, ואתן יכולות לגמור שוב מבלי להרגיש מותשות דגדגנית. עכשיו, זה לא שבכל אוננות הייתי צריכה להחליף מצעים, היו גם סתם אורגזמות חזקות שגרמו לי לעלות לכפיפת בטן. דאבל ווין.

Satisfyer Pro 2 (יח``צ: התמונה באדיבות החנות "סיסטרס",  יח"צ)
אפשר גם באמבטיה | יח``צ: התמונה באדיבות החנות "סיסטרס", יח"צ

המינוסים: לא אוהב גברים

למרות הביצועים המרשימים והמחיר הבאמת סביר, כמובן שהוא לא חף מבעיות: הבעיה הראשונה היא, שלא משנה כמה ניסיתי לשלב אותו בסקס ואגינלי, זה פשוט לא עבד. בסקס הגוף זז ונקודת היניקה בורחת.

שנית, כפי שכבר הזכרתי בביקורת הזאת, הוא די רועש (יחסים לצעצועי המין החדשים בשוק). אם אתן מתגוררות בדירת שותפים או רוצות להחריש אוננות מפני בן הזוג, זה לא יהיה עם החבר הזה. בעצימות נמוכה הפרו 2 נשמע כמו מסור קטן, בעצימות גבוהה הוא נשמע כמו קונגו. מצד שני, זה הוויברטור היחיד כנראה שיגרום לכן לרצות לגמור את על המשימות בעבודה כי להגיע מהר הביתה ולגמור גם שם.

מחיר: 485 שקל
ניתן להשיג באתר החנות "סיסטרס"