גבי גרג בביקיני (צילום: http://www.xojane.com)
"הביקיני הזה עושה לי ציצי ענק". גבי גרג, חלוצת הפרויקט | צילום: http://www.xojane.com

"בדיוק חזרתי מטיול נהדר בווגאס עם הבויפרנד, וכמובן שהייתי חייבת להשיק שם את הביקיני של השנה. לבשתי בגד ים וינטאג' בפסים שחור לבן, שעשה את הציצים הענקיים שלי עוד יותר גדולים - אבל לא אכפת לי, כל כך אהבתי את הדוגמא.
כמו תמיד, אני ממליצה לכולן להגיע אל החוף הקיץ, ולא לתת לבושה למנוע מכן ליהנות. אני לא מצפה שכולן תרגשנה בנוח בבגד ים שני חלקים, אבל אני לפחות מקווה שאני מעניקה השראה בעבור חלק מכן לקפוץ למים..."

כך כתבה בסוף אפריל בבלוג שלה גבי גרג, בלוגרית אמריקנית מוכרת, ואפילו עיטרה את הפוסט בתמונות שלה בביקיני המדובר. בהמשך, ביקשה גבי מהגולשות לשלוח לה תמונות שלהן בביקיני, במטרה להראות לעולם שאפשר להיות סקסית גם במידה 46.

אמילי בביקיני (צילום: http://www.xojane.com)
שופעת ביטחון. אמילי בביקיני | צילום: http://www.xojane.com

בחודשיים האחרונים העלו עשרות בנות תמונות שלהן בביקיני לעמוד הפרויקט, שקיבל את השם הנחמד "פאטקיני" (שילוב של פאט וביקיני). היו שם, בין היתר, גם תמונות של נשים הלוקות בהשמנת יתר חולנית – אוביסטי, וצילומים אלה יצרו ברשת תגובות אמביוולנטיות: היו שאמרו שהגלריה הפכה למעין פריק שואו, ושתצוגה של נשים במשקל כה עודף חוטאת למטרה המקורית, כיון שהשמנת יתר ברמה כזו אינה חיובית ולא צריך לתת לה מקום אלא לגנות אותה, כשם שמגנים רזון קיצוני.

מנגד, אפשר לראות בין התמונות גם "נשים אמיתיות": נשים לא רזות מאוד ולא שמנות מאוד, עם מבנה גוף מלא – שמרגישות בטחון בבגד ים וגם נראות נהדר, לטעמנו. הנה תצוגה של כמה כאלה.

טיילור בביקיני (צילום: http://www.xojane.com)
טיילור בביקיני | צילום: http://www.xojane.com
קורטני בביקיני (צילום: http://www.xojane.com)
קורטני בביקיני | צילום: http://www.xojane.com

אז מה אתן חושבות? מותר לשמנות לצעוד בביטחון בביקיני בחוף הים, או שמוטב להן להסתגר בבית עם פריכיות? התמונות האלה, לפחות לדעתנו, מוכיחות שאפשר להיות נשית ויפה גם במידה גדולה; הכל, כמו כל דבר בחיים, הוא עניין של מידה.

>> מתאים לך גוף חטוב וסטייל זוהר בשלושה חודשים?