מרגע שעלה לנטפליקס, למותחן האקשן "טיילר רייק: חילוץ" לא לקח יותר מדי זמן עד שהפך לאחד הסרטים המדוברים ביותר של ענקית הסטרימינג. בעקבות ההצלחה המסחררת, תוך זמן קצר כבר אושר כי הלהיט יקבל גם סרט המשך שיוסיף ויתאר את הרפתקאותיו של רייק, מתנקש שכיר בגילומו של כריס המסוורת'. במהלך ראיון שנערך לאחרונה, ג'ו ואנתוני רוסו, יוצרי הסרט, סיפרו על הפקת "חילוץ 2" וחשפו כי הם שואפים לצלם את הסרט כבר בשנת 2021. בראיון לאתר Comicbook ג'ו סיפר כי "כן, אנחנו עדיין עובדים על הסרט השני. אנחנו בשלב התסריט עכשיו אבל אנחנו מקווים שנתחיל לצלם מתישהו בשנה הבאה. אתם יודעים, אני מאוד נרגש. המסוורת' מאוד נרגש, בנטפליקס מאוד מתרגשים. אז זו באמת רק העניין של לסיים את התסריט".

השניים לא מוסרים מידע קונקרטי לגבי עלילתו של סרט ההמשך, אבל ברור כי כל המעורבים בהפקה מאוד נלהבים לחזור לעשייה, עם תוכניותם של האחים רוסו להתחיל את הצילומים בשנה הקרובה. "חילוץ" הראשון הגיע למסך באפריל האחרון והפך לסנסציה, וסרט ההמשך גם הוא יופק על ידי האחים רוסו כאשר הבמאי סם הרגרייב גם הוא מתוכנן לחזור - ונראה שמחינת הציפיות, אין שום סיבה שהוא לא יעמוד בהן.

המסוורת', שכאמור יחזור לככב גם בסרט ההמשך, פרסם לאחרונה טיזר למעריצים בנוגע לצילומים וכתב כי "רצינו ליצור סרט שיהיה שונה, ייחודי, מרגש, מלא אקשן אבל אחד שבאמת יהיה חדשני - ואני חושב שהשגנו את זה. אבל כל זה לא היה אפשרי בלי התמיכה שלכם. זו הייתה אחת החוויות היותר מדהימות שהיו לי, ואנחנו ננסה לעבוד על עוד כמה כאלה בשבילכם". 

אמנם עדיין לא ידוע דבר על הכיוון הנרטיבי ש"חילוץ 2" ילך אליו, אך ג'ו רוסו רמז בעבר פרט קריטי ומסקרן במיוחד לגבי העלילה. "הדיל של לכתוב את 'חילוץ 2' סגור מבחינתי, ואנחנו בשלבים מכוננים של איך הסיפור עומד להיראות. אנחנו עדיין לא מתחייבים אם הסיפור ילך קדימה בזמן, או אחורה בזמן. השארנו סוף רופף שמשאיר סימני שאלה אצל הקהל". מאז, רוסו המשיך לעשות את הטיזינג המתבקש וגם הכפיל את הרעיון - לסיקוול ופריקוול יחדיו. "התחלתי לכתוב את סרט ההמשך (פריקוול) לפני שלושה שבועות. זו דמות נהדרת לכתוב עבורה, עם הופעתו הנהדרת של המסוורת'. אז זה מקל על העבודה שלי".

ובזמן שהמעריצים ממתינים בהתרגשות ל"חילוץ 2", האחים רוסו היו עסוקים במיוחד: במקביל לעבודתם על התסריט לסרט ההמשך, הם הספיקו להפיק גם את מותחן האקשן "Mosul" לנטפליקס, ולביים את טום הולנד בדרמת הפשע העתידית "Cherry" שתגיע למסכים בפברואר הקרוב.