זה היה רק עניין של זמן: אחרי ש"טיילר רייק: חילוץ", סרט האקשן של נטפליקס בכיכוב כריס המסוורת', הגיע לנתוני צפייה שוברי שיאים בענקית הסטרימינג, אחד מכותבי הסרט ג'ו רוסו (שכתב לצד אחי אנתוני כמה מהלהיטים של אולפני מארוול) חתם עם נטפליקס על הסכם לכתיבת סרט המשך. לפי הדיווחים, במאי הסרט, סאם הרגרייב, יחזור לביים גם את הסרט השני וכריס המסוורת' צפוי לחזור לתפקידו של טיילר רייק.

"מבחינתי העסקה נסגרה, אני אכתוב את 'טייל רייק: חילוץ 2'", סיפר רוסו לאתר דדליין. "אנחנו עדיין בשלבי פיתוח שבהם אנחנו מנסים להבין מה הולך להיות בסיפור הזה. אנחנו עדיין לא מתחייבים לרעיון שהסיפור ימשיך קדימה או יילך אחורה. סיימנו את הסרט הראשון עם סוף פתוח שהשאיר לצופים סימני שאלה רבים". משמעות דבריו של רוסו היא שאמנם סרט נוסף הפך לעובדה מוגמרת, אך עדיין מוקדם לדעת האם העלילה שלו תתרחש אחרי עלילת הסרט המקורי (סיקוול) או שמא לפניה (פריקוול).

מבלי לספיילר יותר מדי, נספר שהסרט הסתיים באופן שאכן מאפשר לדמותו של המסוורת' לחזור לסרט נוסף, אבל לכמה מהדמויות היו גם סיפורי רקע שיכולים להוות בסיס לסרט פריקוול. בנוסף יש לציין שנכון לרגע זה, המסוורת' עדיין לא התחייב באופן רשמי לפרויקט. לפי החוזה שחתם רוסו עם נטפליקס, עליו להגיש להם את התסריט וברגע שהוא ייסגר באופן סופי, נטפליקס  תוכל להתחיל לדון בחוזה של המסוורת' ובחלקו בסרט. לפי התלהבותו של המסוורת' מהצלחת הסרט ותגובות הקהל, אנחנו מנחשים שהוא לא יתנגד להשתתף בסרט ההמשך, לא משנה מה תהיה העלילה שלו. 

כזכור, בסוף השבוע האחרון פורסם כי "חילוץ" עומד להיות הסרט עם ההשקה המוצלחת ביותר בתולדות נטפליקס, כשהצליח להגיע ליותר מ-90 מיליון צופים בארבעת השבועות הראשונים. לצורך ההשוואה, הוא עקף סרטים כמו "הצדק של ספנסר", שהגיע ל-85 מיליון צופים, "מחתרת השישה" של הבמאי מייקל ביי עם 83 מיליון והמותחן הפוסט-אפוקליפטי "קופסת הציפורים" שהגיע ל-80 מיליון צופים.

View this post on Instagram

EXTRACTION @thesamhargrave @therussobrothers @netflix @netflixfilm

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on