לא כל הסרטים של נטפליקס מצליחים להישאר בתודעה הציבורית, אבל "טיילר רייק: חילוץ", סרט האקשן בכיכובו של כריס המסוורת', מוכיח את עצמו כהימור מוצלח. "חילוץ", שמוביל מאז יציאתו את טבלת הסרטים הפופולריים של נטפליקס בארץ ובעולם, זכה להצלחה כזו גדולה ולא מובנת מאליה, שגם המסוורת' בעצמו הרגיש צורך להודות למעריצים.

בסרטון שהעלה לחשבון האינסטגרם שלו, הודה המסוורת' בהתרגשות לכל מי שצפה בסרט: "רציתי להוקיר תודה ענקית לכל מי שצפה ב'חילוץ', הפכתם אותו לסרט מספר אחת בעולם כרגע ונראה שהוא הולך להיות הסרט הכי גדול של נטפליקס בכל הזמנים, וזה פשוט מדהים. אנחנו המומים מהתגובות שלכם". 

בניגוד לרוב הסרטים של נטפליקס, שנוטים לכיוון של קומדיות רומנטיות והפקות קטנות יותר מאלו שאנחנו רגילים אליהן בבתי הקולנוע, "חילוץ" הוא דווקא סרט אקשן עתיר תקציב. הסרט עוסק בשכיר החרב טיילר רייק, אותו מגלם המסוורת', שנשכר להציל את בנו החטוף של סוחר סמים גדול בהודו. הסרט נעזר בשמות גדולים לא רק על המסך עצמו, אלא גם מאחורי הקלעים: האחים ג'ו ואנתוני רוסו, שביימו את שניים מסרטי "קפטן אמריקה" וגם שניים מסרטי "הנוקמים" בכיכובו של המסוורת', נמנים בין מפיקי הסרט. את הסרט ביים סם הרגרייב, מי שעד כה היה מוכר דווקא בתור פעלולן בכמה מסרטי מארוול וזהו סרטו הראשון כבמאי. 

בסוף השבוע האחרון פורסם כי "חילוץ" עומד להיות הסרט עם ההשקה המוצלחת ביותר בתולדות נטפליקס, עם יותר מ-90 מיליון צפיות בארבעת השבועות הראשונים. לעובדה שהוא יצא בתקופה הקורונה, בה כל העולם תקוע בבית ומחפש נואשות תוכן אסקפיסטי לצפות בו, יש ככל הנראה חלק בעניין.

בסרטון שהעלה, המסוורת' התייחס גם לרצון של המעריצים לראות סרטי המשך ללהיט בכיכובו. "יש המון דיבור ושאלות לגבי סיקוולים ופריקוולים", סיפר, "וכל מה שאני יכול להגיד זה 'מי יודע'. אבל עם הכמות הזו של תמיכה, זה משהו שאני מאוד אשמח לחזור אליו".

View this post on Instagram

A post shared by Chris Hemsworth (@chrishemsworth) on