דברים שגילינו מאז העלייה של "חם, לוהט, רותח!" לנטפליקס: הארי ופרנצ'סקה ביחד, הארי ופרנצ'סקה נפרדו והוא ניהל רומן עם משתתפת אחרת, הארי ופרנצ'סקה מאורסים וגם - ניקול וברייס ביחד. חלק מהשילובים האלה מפתיעים יותר, חלק פחות, אבל ההפתעה העיקרית שנחשפה בשבועות האחרונים היא הפרידה של שרון ורונדה, מי שהסתמנו כזוג היציב ביותר במהלך הצילומים לתכנית.

בשנה שחלפה מאז צילומי התכנית, הרווקים שהשתתפו בה נאלצו לשמור את הסטטוס הזוגי שלהם בסוד, גם אם זה אומר להסתיר אותו בפני חבריהם הקרובים. רק לאחר העלייה הסכר נפרץ, והקהל גילה כי בזמן שחלף שרון טאונסנד ורונדה פול החליטו להיפרד כידידים. שרון ורונדה, או בקיצור "שרונדה", היו הזוג הראשון שיצר קשר כלשהו בתכנית, ואם בהתחלה הם עוד התקשו לשמור על כללי האין-מגע-מיני שלה (כולל לילה מסתורי אחד בסוויטה שגרע סכום כסף משמעותי מהפרס), עם הזמן הקשר ביניהם נהיה אישי ומאופק הרבה יותר. בפרק האחרון בתכנית הצופים אפילו קיבלו הוכחה לעומק הקשר בין השניים, כשרונדה הציגה לשרון בשיחת וידאו את בנה הקטן מזוגיות קודמת.

בפרק האיחוד של התכנית, שעלה כמה שבועות לאחר יתר העונה, שרון ורודנה כבר צולמו בנפרד וסיפרו שהיחסים ביניהם לא החזיקו מעמד, אך הם עדיין מנסים לשמור על קשר חברי. כשנשאלה על יחסיה עם האקס, רונדה אף הסבירה, בבכי, כי היא תנצור את החוויות המשותפות איתו לכל אורך חייה. עכשיו, בראיון למגזין הבריטי Heart, מספרת ניקול או'בריאן - אחת מהרווקות האחרות בתכנית, שנמצאת כיום בזוגיות עם ברייס, רווק שכלל לא התקרבה אליו במהלך הצילומים שלה - שאם זה תלוי בשרון, הסיפור עוד לא סגור. 

"אני ממש אוהבת אותו", סיפרה או'בריאן על שרון, שיחד עם רונדה היווה את הזוג האהוב עליה בווילת הרווקים, "הוא כל כך התפתח בווילה, התגבר בעיות אמון קשות ונפתח בפנינו, אז חבל שזה לא עבד בין השניים. דיברתי עם רונדה לפני כמה ימים והיא אמרה לי שהיא נמצאת בקשר חדש וששרון רוצה שהם ינסו עוד פעם, אבל היא לא בטוחה אם זה הזמן הנכון לזה". "אבל אולי בעתיד? אי אפשר לדעת!", הוסיפה.

או'בריאן נשאלה בראיון גם על האירוסים הטריים של הארי ופרנצ'סקה, וניסתה להיות אופטימית ככל האפשר: "אני מקווה שזה יסתדר להם, הם מאוד גמישים, הם מאוד דומים, אבל אין לדעת. היא גרה בקנדה והוא בלוס אנג'לס וזו טיסה של כמה שעות עם לוחות זמנים צפופים... אני מקווה בשבילם שזה יעבוד".

View this post on Instagram

TOO HOT TO HANDLE is now streaming on @netflix in 190 countries! @toohotnetflix . Hope you all enjoy it!

A post shared by Too Hot To Handle- Nicole (@nicole.ob) on

במהלך הראיון, או'בריאן סיפרה גם על הסודיות שהייתה מעורבת במהלך צילומי התכנית ואחריה, וציינה כי אסור היה לה לחשוף את דבר הצילומים גם בפני הסביבה הקרובה שלה. "הם חשבו שהאדמה בלעה אותי כי לא היה לי טלפון ואי אפשר היה ליצור איתי קשר", סיפרה, "החברים פנו למשפחה שלי ושאלו 'היא בסדר?'. המשפחה שלי הייתה חייבת להגיד 'אה, היא בנסיעת עבודה, היא איבדה את הטלפון, היא בסדר', אבל זה היה כל כך קשה לשמור את הסוד הזה במשך שנה". ב-10 באפריל או'בריאן ויתר הרווקים קיבלו אישור מנטפליקס לפרסם את ההשתתפות שלהם בריאליטי, והיא העלתה את הטריילר שלה לאינסטגרם. "החברים שלי היו בשוק והציפו אותי בהודעות", סיפרה.

אם נחזור לשרון ורונדה, נראה שאין בינתיים טעם לפתח ציפיות. שרון אולי רמז גם במהלך פרק האיחוד כי מבחינתו הזוגיות שלו עם רונדה עוד יכולה לחזור, אך נראה שהיא כבר המשיכה הלאה. אחרי שסיפרה בראיון למגזין Women's Health כי היא ושרון החליטו להישאר ידידים, פול העלתה לאינסטגרם תמונה משותפת עם בן הזוג החדש שלה, ששמו טרם פורסם.

View this post on Instagram

The world is changing... #besafe #positivity #support #mylife #king❤️

A post shared by Too Hot To Handle-Rhonda Paul (@imrhondapaul) on