מעריצי הריאליטי "חם, לוהט, רותח!" (קבוצה לא קטנה בכלל אנשים, אגב) קיבלו אתמול בשורה משמחת במיוחד: נטפליקס תעלה פרק איחוד של משתתפי התכנית ביום שישי הקרוב. אחרי שעשתה אותו דבר עם "טייגר קינג" ו"לאב איז בליינד", נראה שפרקי איחוד הופכים להיות מסורת של נטפליקס - שמוכיחה את עצמה כל פעם מחדש כדרך להחיות מחדש את השיח סביב הסדרות.

לטובת כל מי שלא פתח נטפליקס בחודש האחרון ולא נתקל ב"חם, לוהט, רותח!" (Too Hot To Handle), הממוקמת כרגע במקום הראשון ברשימת התכנים הנצפים בישראל, נעשה לכם קצת סדר: מדובר בריאליטי שבו חבורת צעירים רווקים תקועים ביחד על וילה אקזוטית כאשר נאסר עליהם להתנשק או לקיים יחסי מין, ועל כל הפרה כזו של החוקים הם יקבלו קנס שמתקזז עם הפרס הכספי שלהם.

בהתבסס על פרק האיחוד של הריאליטי הקודם שלהם, "לאב איז בליינד", נראה שבנטפליקס מתכננים להציב את הרווקים מול כמה מהשאלות היותר מסקרנות שצפו לאחר התכנית, החל מ"מי עשה מה" ועד הדבר שבאמת מעניין את כולם - איזה זוגות נשארו ביחד ואיזה זוגות נפרדו? את פרק האיחוד תנחה הקומיקאית דזירה ברץ', שהייתה אחראית על הקריינות העוקצנית בסדרה, וככל הנראה תספק כזו גם בזמן אמת במהלך הריאיונות עם המשתתפים.

בהכרזה על האיחוד, בלט במיוחד צילום מסך אותו פרסמה נטפליקס ובו רואים את אחד הרווקים, הארי, מחזיק טבעת סוכריה. מדובר ברמיזה לאחת השאלות שהכי מעסיקות את מעריצי הסדרה, והיא האם הוא הולך להציע נישואים לפרנצ'סקה? למי שלא זוכר, הארי ופרנצ'סקה היו בין הזוגות הבולטים ביותר בתכנית, ששברו מספר פעמים את החוקים בה. זמן קצר לאחר עליית הסדרה, בני הזוג אישרו כי הם אכן שמרו על הקשר גם אחרי הצילומים (למעט פרידה קצרה) וכי הם מאוהבים מתמיד. 

בסטורי באינסטגרם שנועד לקדם את פרק האיחוד, הארי העלה תמונה שלו מתנשק עם פרנצ'סקה וכתב: "תתכוננו להיות בשוק", מה שהתפרש על ידי הרבה מהעוקבים כרמיזה לכך שהוא הציע לה נישואים במהלכו. לא מדובר בפעם הראשונה בה נרמז לגבי אירוסים של השניים: בריאיון לאתר In Touch לפני כשבועיים, שיתפה פרנצ'סקה בנוגע לתכניות של השניים לעתיד, וסיפרה כי "הוא ואני, אנחנו מדברים בכל יום. אנחנו מדברים על איך אנחנו עומדים להתארס ואיפה נתחתן. אנחנו לחלוטין מנהלים את השיחות הרציניות האלה, כי אני כל כך מאוהבת בו ואני יודעת שהוא גם מאוהב בי".

עוד שאלה שמעסיקה צופים רבים היא אם האיחוד יכלול גם משתתפים שקיבלו פחות זמן מסך או נשארו מעט זמן על האי, כמו היילי - שפחות או יותר הצהירה על שנאתה לכל המשתתפים האחרים ויצאה מהתכנית בתחילת התהליך, או קורי, שהגיע בכניסת המשתתפים השנייה כדי לשבור את החוקים והועף מהתכנית זמן קצר לאחר מכן. נכון לעכשיו, נטפליקס לא ענתה על השאלות האלה - אבל בעוד שלושה ימים כבר נגלה הכל לבד.

View this post on Instagram

my world

A post shared by TOO HOT TO HANDLE (@francescafarago) on