ברייס הירשברג, ניקול או'בריאן, 2020
אתם מוזמנים לקרוא להם "נייס". ברייס הירשברג וניקול או'בריאן | צילום: אינסטגרם - brycehirschberg

השבועות שחלפו מאז הצפייה ב"חם, לוהט, רותח!" מוכיחים לנו שוב ושוב כמה תמימים היינו. אם בהתחלה עוד התרגשנו מהזוגיות של הארי ופרנצ'סקה והתאכזבנו מהפרידה של שרון ורונדה, די במהרה הבנו שבשנה שחלפה מאז צילומי ריאליטי הרווקים קרו עוד כמה דברים מפתיעים. רק השבוע גילינו שבזמן שהארי ופרנצ'סקה לקחו פסק זמן של כמה חודשים, הארי פיתח קשר עם משתתפת אחרת מהתכנית, ועכשיו מתברר שקיים זוג נוסף מבין רווקי הסדרה - והוא מפתיע במיוחד.

מה שהתחיל כשמועה ועבר ללא שום התייחסות בפרק האיחוד של התכנית, הוא החל מעכשיו עובדה מוגמרת: ברייס הירשברג וניקול או'בריאן, שני רווקים מהתכנית שלא יצרו שום קשר מיוחד במהלכה, נמצאים בזוגיות. הירשברג ואו'בריאן נשארו שניהם עד היום האחרון בווילת הרווקים (וזכו לחלק מהפרס הכספי), אבל לא יצאו ממנה עם בן או בת זוג. ברייס, שהצטרך ליתר המשתתפים באמצע העונה, בלט לאורכה רק בנשיקה אחת עם הרווקה קלואי (שגרעה מסכום הכסף הקולקטיבי), בעוד ניקול כלל לא התקרבה לאף אחד מהבחורים שסביבה.

בראיון ל-Entertainment Tonight, שנערך לפני ההודעה הרשמית על הזוגיות, ברייס סיפר כי הוא נמצא בקשר מזה כמה חודשים עם או'בריאן האירית. "אנחנו מדברים", סיפר, "היא ביקרה בלוס אנג'לס (מקום מקוריו של הירשברג, ר.א) והיה בינינו איזה משהו. היא מגיעה לבקר ומה לא. יש לנו קשר נהדר, לניקול ולי. היא תכננה לבוא לכאן שוב אבל עם הבידוד הזה אנחנו נשארים רחוקים". "אין על זה תווית כלשהי כרגע", ברייס הוסיף, "אבל אולי יום אחד".

כפי שעוקביו באינסטגרם של ברייס כבר יודעים - היום הזה הגיע. הירשברג העלה תמונה משותפת שלו ושל ניקול וכתב "ניקול + ברייס = נייס". ההודעה הזו נחשבת למפתיעה, מאחר ובפרק הבונוס של התכנית, שעלה לנטפליקס ביום שישי האחרון, הזוגיות של ברייס וניקול לא הייתה נושא שיחה. במהלך הפרק, שאיחד בין חברי הקאסט באמצעות שיחות וידאו, ניקול לא זכתה לתשומת לב של ממש, אבל ברייס דווקא ניהל שיחה שלמה עם המנחה דזירה ברץ' - והשם "ניקול" לא הוזכר בה.

View this post on Instagram

Nicole + Bryce = #Nyce

A post shared by Too Hot To Handle - Bryce ⚓️ (@brycehirschberg) on

לפי ברייס, החיבור הראשוני בינו לבין ניקול אכן קרה לאחר שהמלצמות כבר כבו. "כשעזבנו", סיפר בראיון ל-Entertainment Tonight, "דווקא בילינו כמה ימים במלון במקסיקו (שם צולמה התכנית) והתחברנו ממש טוב. שנינו אוהבים לצחוק ולחייך בשמש ולשתות וכל זה. היא אירית ואני אוהב לשתות - אז בבקשה. היה לנו זמן נהדר והצטלמנו יחד. אמרנו לעצמנו 'וואו, אנחנו נראים ממש טוב ביחד, נכון?', ומשם זה פשוט הלך וגדל". 

ניקול שוחחה גם היא עם האתר באותו זמן, וסיפרה: "זה לא המצב האידיאלי כשהוא גר בקצה השני של הגלובוס, אבל אנחנו מנסים להבין איך זה יתקדם כשהבידוד ייגמר". על הדרך, ניקול גם סיפרה על החברות בינה לבין קלואי - זו שברייס התנשק איתה מול המצלמות. "יש לנו חברות כזו מיוחדת", סיפרה, "אנחנו מתכננות לעבור לגור ביחד בקרוב ומקוות להתחיל פודקאסט או ערוץ יוטיוב משלנו. יש הרבה מאוד תכניות לשתינו בעתיד".

בימים שלפני ההודעה הרשמית, ברייס וניקול המשיכו להתראיין והשאירו את ההגדרה המדויקת שלהם בגדר תעלומה. בראיון לפודקאסט של ה-BBC, ניקול דווקא הצביעה על עומק הקשר בין השניים: "אני מרגישה שההורים שלי חשבו שהוא מקסים, ואני רק רוצה שהוא כבר יבוא לאירלנד ויבקר את המשפחה שלי". אגב, התזמון של ההודעה של ברייס לא מקרי, והוא מגיעה לאחר פרסום צילומי פפראצי שלו לצד דוגמנית בשם קלואי טריי - אך מקורבים לשניים הבהירו כי הם רק ידידים.