טירוף הניחושים של הזמר במסכה ממשיך גם השבוע, ורגע לפני שנזכה לראות את ההופעות שהדמויות הכינו לנו, כדאי שנתעדכן מה בדיוק קרה השבוע. למי שלא יודע, נספיילר בתוכנית האחרונה עינת שרוף נחשפה מאחורי תחפושת מלפפון חמוץ, מה שהציף לא מעט תגובות ברשת. "היו הרבה התערבויות ברשת, האם מלפפון חמוץ זאת מאיה או עינת", אמר הבוקר (ראשון) אדיר מור בפאולה וליאון.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

אחת מאותן התערבויות הייתה של מעיין אדם, שהאשימה את מאיה ורטהיימר בהיותה מלפפונה, וכמובן הפסידה. היא אמנם כבר הגיבה להפסד, אבל עכשיו נראה שהיא מערבת גם את שרוף בהתערבות. בסטורי שאדם העלתה לחשבון האינסטגרם שלה, היא חשפה את ההתכתבות עם שרוף, ואתגרה אותה להכין לורטהיימר את הארוחה שאדם הבטיחה.

וזה לא כל מה שעבר על שרוף השבוע. מסתבר שהתחפושת שלה תפסה עד כדי כך, שקיבלה אספקת חמוצים למה שנראה כמו נצח. שרוף העלתה את הסטורי שלה מקבלת אריזות של מלפפונים חמוצים, ואמרה: "הם משוגעים, אני חושבת שאני די מסודרת עם מלפפונים חמוצים השבוע". פייר? גם לנו נראה.

אחרי ההדחה של מלפפון חמוץ, נשארו עוד הרבה דמויות בתחרות שהיינו רוצים לגלות את הזהות שלהן. הבולטת שבהן היא התרנגול, שמה לא אמרו עליו? יהודה לוי, צחי הלוי, אושרי כהן ואפילו השם של ליאון נזרק לאוויר. גם באולפן, מור האשים את ליאון שהוא התרנגול, בעוד זה הכחיש: "לא, זה לא הקול שלי". אלא שהתגובה של פאולה לצידו הצליחה לעורר את החשד שלנו, כשאמרה שהתרנגול צריך לנצח והיא לגמרי אובייקטיבית. אז עד כמה פאולה באמת אובייקטיבית? לנו עוד יש חשדות.