עונה 8

כוכב נולד

תכניות קשת
תכניות קשת
הדר סטרפסילס

פיינליסטים, שימו לב: אלו השירים שאתם צריכים לבצע בגמר

לאורך כל העונה קיבלו המתמודדים את ההמלצות שלכם לשירים, וכעת הגיע הזמן להתכונן לרגע האמת: אילו שירים יבצעו הפיינליסטים בגמר הגדול? קבלו את ההמלצות האחרונות שאספנו מהגולשים, וטקבקו לנו מה אתם חושבים

כוכב נולד | פורסם 29/08/10 12:25:45
אוהד שרגאי2 מה ישיר אוהד בגמר? בואו להמליץ | צילום: אורטל דהן

שלושת הפיינליסטים - אוהד שרגאי, דיאנה גולבי ועידן עמדי - עומדים בפני רגע השיא של החיים שלהם: הופעה בגמר הגדול של כוכב נולד בירושלים. השבוע הם צריכים לקבל החלטה גורלית ולבחור שיר עבור המעמד, ואתם התבקשתם לעזור להם בתהליך. אז שימו לב, שלישיית הגמר, אלו השירים שהגולשים ממליצים לכם לבצע:

אוהד שרגאי, שחר מנחם חושב שאתה צריך לשיר את "שירים פשוטים" של שלמה גרוניך. לדעתו, מדובר על "שילוב של שואו ושיר-על"שרק אוהד יכול להרים למרומים".

דיאנה גולבי, הרבה מאוד גולשים חושבים שעלייך לבצע את "הימים שלנו" של "היהודים", והגולשים חן ומתן גם מנמקים: "האודישן שלך לשיר הוא הקטע המרגש והאיכותי ביותר שהיה בתכנית. זה תפור עלייך לשיר אותו מול קהל גדול, יהיה פצץ! את צריכה לחזור לבסיס ולא לשיר יותר מידי פופ, בלדה חזקה כמו זו תעשה את העבודה ואת לוקחת בגדול!".

אך שימי לב, דיאנה, כי הגולשת מירי סלומון מבת חפר דווקא חושבת שאת צריכה לשיר את "משא ומתן" של מוש בן ארי כי מדובר ב"הימנון רוק, ביצוע לגמר, מספיק חדש ומוכר. אינטרפרטציה נשית לשיר שבמקור בלשון זכר, מתכון בטוח לזכייה בגמר".

גם הירושלמי עידן עמדי קיבל המלצות, וחוץ מהשיר "ירושלים של זהב" ("כי זה בירושלים וזה ממש מתאים") בחרה עבורו טל שריקי את "האמת הפשוטה" של שלום חנוך: "בחירתי לשיר זה נובעת מכך שהקהל הצופה בתכנית לא חשב שעידן עמדי יגיע לשלב כזה של הגמר ובכן שלום חנוך זמר בין הגדולים של התעשייה הישראלית והשיר שלו האמת הפשוטה בא להראות לצופים מצד עידן עמדי שזאת האמת הפשוטה שהוא הגיע לגמר בזכות עצמו".

מסכימים? יאללה, טקבקו. הגמר הולך ומתקרב!

כוכב נולד, ימים רביעי וחמישי בשעה 21:00

בואו להיות חברים של כוכב נולד בפייסבוק

צפו בכל מה שקורה בחדר החזרות בשידור חי

הפרקים המלאים של כוכב נולד לצפייה ישירה ב- mako vod

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן