שבוע של רומנטיקה עבר על כוחותינו, ונראה שעם כל יום הזוגות של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות קשת 12) רק מתקרבים יותר ויותר. אם בגזרת האינטימיות, שם ראינו נשיקה ראשונה אל מול השקיעה, או בתחום החיזור שהמיס לנו עוד ועוד חלקים בלב. גם הזוג בפרק ב' התקדם משמעותית, ונראה שהמשקעים מהעבר כבר נשארים מאחור. אז מה עוד היה לנו השבוע? הנה הדברים שאסור לכם לפספס.

 1. אוי, אמסטרדם

  ירח הדבש של מור לרמן ומאור פינקלשטיין אמנם התחיל עם התלבטויות ואפילו בכי מהצד שלה, מה שמן הסתם שהשפיע גם על התגובה שלו, אבל מהר מאוד ראינו שהוייב השתנה לגמרי. בתמונות מהטלפון האישי של מור, היא חושפת אותנו לעוד כמה צדדים שלא ראינו בתוכנית, ולנו רק נשאר להחזיק אצבעות ששלב המגורים המשותפים יעבור בצורה חלקה. אבל בינתיים הם בכלל באמסטרדם, אז אנחנו ירוקים פה. מקנאה, כן?
  מור ומאור בירח הדבש (צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי)
  לא מורידים את החיוך מהפנים. מור ומאור | צילום: מור לרמן/מאור פינקלשטיין | צילום פרטי
 2. כוכבים חיוניים

  בזמן שהנחיות משרד הבריאות אוסרות על כל יציאה לא חיונית מהבית, אנחנו מבינים יותר ויותר כמה הזוגות הם אלה שחיוניים לבריאות הנפשית שלנו. בואו, רובנו פשוט רובצים על הספה בחוסר מעש, ומחכים בציפייה לפרקים של חתונה ממבט ראשון. אבל אולי זה סתם אנחנו. אז עד שהפרק הבא יגיע, וכאות הזדהות עם המצב, ביררנו עם המשתתפים איך הם מבלים בהסגר הביתי שלהם? בילוי נעים, מה שנקרא.
 3. לא בת 16

  אם חשבתם שהמשתתפים של חתונה ממבט ראשון חסינים בפני שאלות על משפחה וילדים, טעות בידיכם. בקטע שלא ראיתם בתוכנית, דנית ליבנת פוגשת את סבתא שלה, מרים הלברטל, רגע לפני המפגש המרגש עם אמיר זהבי, שאז עוד תפס לו את מקום החתן האנונימי בדמיון שלה. היא מזמינה את סבתא לאירוע שמתקרב, ומספרת על ההתרגשות שלפני: "הורדתי שלושה קילו בארבעה ימים".
  דנית ליבנת (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12)
  מה גרם לדנית ליבנת לדמוע? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת12
 4. הזוהר הצפוני

  לא פשוט להתרגל לג'וב משרדי, ובמיוחד אחרי שעבדת בכמה וכמה מקומות ברחבי העולם כמו אמיר. לקח לו חמש שנים להתבשל עם הרעיון, אבל בסופו של דבר זה קרה. הוא קנה לעצמו בקתה בפינלנד, שבהתחלה הייתה אפילו די מוזנחת, ומאז טס אליה בכל קיץ מחדש כדי לשפץ את המקום ולהפוך אותו לבית קיץ מפנק ומאובזר. בינתיים, ההכנות למקלחת פשוטה יכולות להימשך גם שעתיים, אבל למי אכפת כשזה רק אתה והטבע? חלום.
  הבקתה של אמיר זהבי בפינלנד (צילום: אמיר זהבי | צילום פרטי)
  הצצנו לבקשתה של אמיר בפינלנד, והיא משגעת | צילום: אמיר זהבי | צילום פרטי
 5. ארוסה עליהם

  לא מעט כבר נאמר על הפרנד-זון שבינו לבינה. נו, האזור המסוכן הזה שאף אחד לא רוצה להיות בו, אותו אחד שמגדיר גבולות ברורים שממש לא אמורים להתפתח לסיפור אהבה רומנטי? אז זהו שלא בדיוק. האמת היא שלא מעט מערכות יחסים צומחות דווקא משם, ולמעשה קשר אמיתי נבנה על בסיס יציב של חברות. מאורסת טרייה בטור אישי על המפתח להצלחה בזוגיות. ספוילר: כן, כן, פרנד-זון מדברים עליך.
 6. חיזור של פעם

  בואו שים את הקלפים על השולחן – החיזור של היום הוא ממש לא החיזור של פעם, ולכן אם יש משתתף אחד שלחלוטין כבש את ליבנו הוא ניר פור. המחוות הרומנטיות בכל בוקר, המחשבה על האחר והקסם האישי שלו, החזירו אותנו אל התקופה שבה השקעה לא הייתה מילה גסה. ואם כבר להשקיע אז בגדול, וזה בדיוק מה שראינו בקטעים שלא שודרו בתוכנית. איך ניר הכין את המתנה הראשונה להגר, ומה בדיוק קרה במסיבת הרווקים שלו? התשובות כאן.

  אלבום החתונה של הגר וניר (צילום: שחר מייזנר)
  המחוות של ניר | צילום: שחר מייזנר
 7. מינון נמוך

  הכל טוב ויפה כשאתה משקיע, אבל לפעמים צריך לראות גם אם הצד השני מוכן לקבל את ההשקעה. במקרה שלנו, הגר משה הרגישה שהחיזור של ניר לא בא במקום, וביקשה ממנו להוריד את המינון. מי שצפו מראש את שעומד להתרחש הן החברות, שכבר במסיבת הרווקות ביקשו מהגר כמה דברים פשוטים: "אל תשכחי לחפש סיבות למה הקשר כן יכול לעבוד". מה עוד הן אמרו לה? צפו במסיבת הרווקות של הגר.
 8. קרוב רחוק

  במבט הראשון, הקשר בין רוני לנעם נתקל במעט קשיים. היא פחות נמשכה, הוא ניסה לקבל את המצב, אבל עם הזמן נראה שהם דווקא מוצאים את המכנה המשותף ומתקרבים לאט לאט. בקטע שלא ראיתם בחתונה ממבט ראשון, נראה שרוני היא לא היחידה שהגיעה עם חששות לקשר, וגם נעם חושף את הלחצים שלו. אז מה הפחד הכי גדול שלו?
  רוני לוי ונעם קציר (צילום: ירין טרנוס)
  מה קרה במסיבות הרווקים של רוני ונעם? | צילום: ירין טרנוס