רגע לפני שנראה האם אמיר זהבי יצליח להתגבר על החשש ולגלות לדנית ליבנת מה הוא באמת מרגיש, רצינו לחזור רגע אל נקודת ההתחלה. שאלות על חתונה וילדים הן לא דבר חריג בנוף של אנשים ברווקות מאוחרת, ככה שהן גם לא נחסכו מדנית (31), כמו שאפשר לראות בקטע שלא ראיתם מתוך חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12). עוד קטעים בלעדיים, תוכלו למצוא בקבוצה הרשמית של חתונה ממבט ראשון בפייסבוק - למומחים בלבד.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה באינסטגרם של חתונה ממבט ראשון

רגע אחרי שהמומחים הזמינו אותה לחתונה של עצמה, הכלה הגיעה אל סבתא שלה, מרים הלברטל. היא סיפרה בהתרגשות על החתונה הקרובה, ולא הצליחה לעצור את הדמעות. "היה לי חשוב להגיע לכאן כדי לומר לך שאני מתחתנת. אני לא כל כך ישנה ואוכלת, הורדתי שלושה קילו בארבעה ימים", הודתה דנית. 

"עכשיו אני כבר לא אשן", צחקה מרים בתגובה, "אני הולכת היום להצגה וכנראה שכבר לא אצליח להתרכז בה. בטח היה לך קשה להחזיק בלי לספר לי, אני יודעת שאת אוהבת לבשר לי כל דבר". לצד כל ההתרגשות, דנית הרגישה צורך גם להרים את הכפפה, ופתחה את נושא החתונה והילדים שבוער סביבה, במטרה לנסות להרגיע את הלחץ ואת השעון הביולוגי.

"את רוצה להיות סבתא רבתא כבר כמה שנים טובות, אולי תהיי בקרוב", צחקה הכלה בעוד מרים הסבירה שהיא נהנית לראות גם נינים של אחרים: "הם עשו את זה יותר מהר. זה לא רמז, כל אחד בקצב שלו". אלא שדנית לא ויתרה לסבתא: "את כל הזמן שואלת אותי לגבי זוגיות, ואומרת שהעבודה שלי לוקחת ממני את כל הזמן", ומרים הבהירה מה עומד מאחורי הדאגה: "ברור ששאלתי, את לא בדיוק בת 20 מאמאל'ה". האם סבתא מרים תזכה לנינים מדנית ואמיר? רק הזמן יגיד.