מגפת הקורונה האימתנית משתוללת בחוץ, ובזמן שלאזרחי המדינה אין מה לחפש בחופי הים, בקניונים, בפארקים ובמקומות הבילוי והפנאי השונים, את הזמן בבית כולנו מעבירים בהמתנה לעוד פרקים של "חתונה ממבט ראשון". מכיוון שכוכבי התכנית המוצלחת הם היחידים שיודעים מה קורה באותם פרקים, הנחנו שהם קצת יותר משועממים בסגר הביתי שלהם ובדקנו איך הם בוחרים להעביר אותו.

את הסגר הביתי שלה, הדר מעבירה בכתיבת הכירואגרפיה למופע סיום הבלט שלה. כזכור, המהממת הזו מלמדת ארבע כיתות שונות של תלמידות קטנטנות בחצאיות טוטו ורדרדות. מישהו מזהה את המנורה? נראה כמו פריט שלדניס, בן זוגה הטלוויזיוני אותו פגשה מתחת לחופה, מתאים שיהיה בדירה.

את הזמן שלו בין ארבע קירות, מאור מבלה דווקא באימוני כושר מפרכים. הנה הוא מדגים לנו איך עושים שכיבות סמיכה מוצלחות במיוחד. מנחשים שמיד אחרי הסשן הוא הרים ארוחה מפנקת. בירח הדבש שלו ושל מור היא התרשמה מיכולות הבישול שלו, האם היא קיבלה הזמנה לנישנוש מול המסך?

לנעם המתוק יש כל מיני דרכים להעביר את הזמן, אחת מהן היא לחרוז לנו חרוזים מתוקים. הוא מבשל, מנקה ידיות ומשטחים וגם מציץ מהחלון "לראות מה העיניינים". כמה שהיינו רוצים לגלות שלצדו בזמנים הקשים האלה, עומדת גם רוני.

העסקנות של ניר ושלל תאריו באים לידי ביטוי גם בתקופה הלא פשוטה הזו, מכאן זה נראה כאילו הוא עובד על מציאת חיסון שיחסל את נגיף הקורונה ויחזיר אותנו לימי השגרה. לא לדאוג, בדקנו מי זאת איתו בתמונה ומדובר אך ורק בחברה למחקר. נאחל לו בהצלחה ונקווה שגם הבוקר הוא מצא דרך מקורית לחזר אחרי הגר.

זה מה שכוכבי
ככה ניר מ"חתונה ממבט ראשון" מעביר את הימים הנוכחיים | צילום: פרטי
זה מה שכוכבי
להירגע. מדובר בחברה לעבודה | צילום: פרטי

רוני המתוקה רק מוכיחה לנו את התיאוריה שאנחנו עובדים עליה בבית - "וואנזי" נעים אכן משפר את מצב הרוח פלאים. איכשהו היא עדיין מצליחה לשמור על הלוק השזוף והמשוחרר שלה. גם כאן רק נותר לנו לקוות שמעבר למצלמה נעם מחייך אליה.

זה מה שכוכבי
עשתה לנו חשק ל"וואנזי". ככה רוני נעולה בבית | צילום: פרטי

אנחנו מניחים שדנית החביבה עובדת מהבית בימים אלו. אחרת אין לנו הסבר למחשב שנמצא פתוח מולה, שכן ברשתות החברתיות לא מצאנו שום עדות למערכת היחסים בינה לבין אמיר. חוץ מג'ינג'ר הכלבה האהובה שנותר לקוות שבתקופה הזאת דווקא כן מורשת לעלות על המיטה, אנחנו עדיין מפנטזים על טיולי לילה משותפים עם אמיר החתן.

זה מה שכוכבי
גם אנחנו התאהבנו בג'ינג'ר. דנית עובדת מהבית | צילום: פרטי

זה הזמן של מור החרוצה לשבת ולנוח על הדשא ולקרוא קצת ספרות טובה. אולי זה מה שהחליטה לעשות בזמן שמאור מטגן לה פטריות וחותך לה קרוטונים לסלט.

זה מה שכוכבי
מור יצאה לנשום קצת אוויר. פייר מגיע לה | צילום: פרטי

גם אריק מראה לנו חריצות מהי ואנחנו כבר מדמיינים את שיחת העבודה שהוא מנהל בשפה הספרדית. עוד אצלנו בדימיון: דובי אוחזת כוס נס קפה ביד אחת וביד השניה פותחת את התנור כל שניה ובודקת אם העוגה שהכין לה אריק כבר אפויה.

זה מה שכוכבי
אהבלה אספניול? ככה אריק מסתגר | צילום: פרטי