עוד שבוע עבר בתהליך של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12), וכל זוג מקבל את התפנית בעלילה שלו. הגר וניר מחפשים פתרון לסידור השינה דרך חדרי המלך והמלכה, רוני ונעם מחשבים צעדים על קרקע בטוחה, הדר ודניס נקלעים לוויכוח על טיסה ודובי? היא עוד תחזור אלינו עם תשובה האם לאריק יש עוד צ'אנס לזוגיות פרק ב' איתה. כמו שאתם מבינים – לא משעמם פה, אז קבלו את מה שקרה השבוע ואסור לכם לפספס.

 1. טס ליפן או לא?

  מי שצפה בפרק האחרון של התוכנית, הבין את גודל הבעיה שצצה בעקבות הטיול שדניס תכנן ליפן, עוד לפני שפגש את הדר מתחת לחופה. מסתבר שימים ספורים לאחר סיום הצילומים, דניס תכנן לטוס עם חברים לשלושה שבועות, מה שלא בדיוק הסתדר להדר עם הלו"ז והיא הטילה וטו. הטענה המרכזית: "לא בטוח שיהיה לך למי לחזור". אנחנו עוד לא יודעים מה יעלה בגורל הוויכוח שלהם, אבל בינתיים בדקנו האם דניס עלה על הטיסה, ולא, אין קשר לשמיים הסגורים.
  דניס והדר: הנשיקה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12)
  האם דניס טס ליפן או לא? בדקנו | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון 3", קשת 12
 2. דובי ואריק – הסוף?

  אז זהו, שעדיין אין לנו תשובה חד משמעית. מה שכן, אחרי שיחה לא פשוטה עם דני בחדר המומחים, שאפילו הזעיק את יעל כגיבוי, נראה שכמה קלפים חדשים נפתחו על השולחן. למי שלא מעודכן, הנה תקציר האירועים הקודמים: דובי לא הגיעה לחגיגות יום ההולדת של אריק, מה שגרם לרוחות להתלהט ובשיאן אריק הבהיר לדובי שהוא לא נמשך אליה. מול דני הוא התחרט, התנצל וטען בדיוק ההפך, כשגם דובי הודתה שיש משיכה מהצד שלה. מכאן, היא עדיין חושבת האם לתת לו הזדמנות שנייה, והנה הסיבות ששווה לה לקחת בחשבון לפני ההכרעה.
  דובי ואריק (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12)
  דובי ואריק - הסוף? | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12
 3. אסטרטגיית היציאה מהמשבר

  כמו שכבר סיפרנו לכם למעלה, הדר הטילה וטו על הטיסה של דניס ליפן, מה שלא התקבל על מי מנוחות בצד השני. בטור אישי מסבירה מאורסת טרייה על החשש של הדר להישאר לבד, ועל האומץ שלה לפתוח את הדברים מול בן זוגה לתוכנית. בכל זאת, לא פשוט להסתכל לפחד בעיניים. אלא שלפעמים צריך להתמודד איתו, וזוגיות נכונה היא בדיוק הפתרון לזה. אז מה צריכה להיות אסטרטגיית היציאה שלהם? הנה התשובה.
 4. משואות נפרדות

  בזמן שאסטרטגיית היציאה של הדר ודניס מהמשבר עדיין לא כל כך ברורה, האסטרטגיה של הגר וניר למציאת סידור שינה מתאים, מתגבשת לה אל מול העיניים שלנו. אבל זה לא הכל. השבוע חגגנו את יום העצמאות ה-72 למדינת ישראל, וגם הגר וניר זכו להשתתף, ואף להדליק משואות נפרדות, בטקס החגיגי של ארץ נהדרת. מי שהיה אמון על החיקוי הם שני כהן ואורי לייזרוביץ', והתגובות כמובן לא איחרו להגיע. אז מה הייתה התגובה של הגר וניר לחיקוי הראשון שלהם? קבלו.
 5. למכורים בלבד

  אם גם אתם מחכים כל השבוע לפרקים של חתונה ממבט ראשון, הגעתם למקום הנכון. לכבוד כל הזמן שפינה לנו נגיף הקורונה ובאווירת יום העצמאות, הכנו לכם את חידון החתונות הגדול. 42 יום אל מול 42 שאלות לא פשוטות בכלל, שיקבעו את מדד ההתמכרות שלכם לתוכנית. אז האם תצליחו לזהות את הזוגות לפי הלבוש בלבד, ועד כמה אתם בקיאים בפרטים עליהם? זה הזמן לבדוק.
  הדר ברייר, רוני לוי, הגר משה (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת 12)
  מכורים? בואו תוכיחו | צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת 12