נגיף הקורונה אמנם התפרץ באכזריות אבל כמה נחמד שאפשר להתנחם מדי שבוע בפרקים חדשים של "חתונה ממבט ראשון" (קשת 12). בכל פרק חדש אנחנו מתאהבים, מתרחקים, נעלבים ומתרגשים יחד עם הזוגות האהובים שנפגשו לראשונה מתחת לחופה ומאז מנסים את מזלם במערכת יחסים אמיתית.

בפרק ששודר אתמול, גילינו על התכנית של דניס, שפגש את אשתו הדר מתחת לחופה, לטוס ליפן. את הטיול שתכנן עם חברים, הוא כירטס עוד לפני שהחל להצטלם לתכנית, ותאריך הנסיעה נפל בדיוק על סיומם של 42 ימי התהליך שהזוג אמור לעבור יחד.

בארוחת הערב שלהם שהתרחשה במסעדה יפנית, הדר אמרה שאם בן זוגה הטלוויזיוני אכן יממש את התכנית ויטוס ליפן לתקופה של שלושה שבועות, "לא בטוח שיהיה לו למי לחזור". האמירה הזאת השרתה לא מעט מתח על הזוג, שבדרך כלל מפגין אהבה וחמימות אחד כלפי השניה, ודניס מצא את עצמו בין הפטיש לסדן.

View this post on Instagram

A post shared by Dennis Rusakov (@dennisrusakov) on

הצצנו בעמוד האינסטגרם של החתן האהוב, וגילינו שאכן היה ביפן עם חברים. התעלומה נפתרה בקלות כי לדניס יש אוסף צילומי סטורי שנקראים "JAPAN", והתאריכים מסתדרים יפה מאוד. בחיפוש יותר מעמיק מצאנו גם וידאו קצר שלו מטייל שם. 

מה עלה בגורל המגורים המשותפים והאם הדר נאלצה לפנות את דירתו של דניס לטובת אחותו ואמא שלו שהגיעו לארץ בדיוק בזמן הטיסה? אולי בכלל הדר הצטרפה לטיול? כל זאת ועוד, נגלה בסיום העונה הנוכחית של "חתונה ממבט ראשון".

View this post on Instagram

A post shared by Dennis Rusakov (@dennisrusakov) on

View this post on Instagram

A post shared by Hadar Brayer (@hadar.brayer) on