דובי ואריק - הסוף? אחרי שהוא הצהיר שאין לו משיכה כלפיה, זה לא היה מפתיע במיוחד לגלות שאצלה כבר יש מחשבות לסיים את הקשר הזה. בכל זאת, יש דברים שפשוט לא אומרים במערכת יחסים, ואם כבר שמים אותם על השולחן אל תתפלאו אם תחזרו לסטטוס רווקים. בפרק ששודר אמש בחתונה ממבט ראשון (שבת), אריק התנצל על אותה אמירה והציע לדובי לחשוב האם היא מעוניינת לשים את המחלוקות ביניהם בצד ולפתוח דף חדש. רגע לפני שהיא תגיע להחלטה הגורלית, חזרנו לסיבות שבגללן שווה לדובי לתת לאריק צ'אנס נוסף.

כי הם עדיין לא יודעים אם הם באמת נמשכים אחד לשנייה

כן, אנחנו אומרים את זה למרות ההצהרה של אריק, שהגיעה לדבריו מלהט הדברים ופחות ממקום אמיתי. כנראה שהוא לא היה משקיע בקשר הזה, אם באמת היה מאמין שהוא לא נמשך אליה, ועל רגע אחד של תסכול חבל לפרק את החבילה. עד כמה שהאמירה הייתה פוגענית, בחיים מגיעה גם הזדמנות שנייה. מהצד של דובי, הבנו שהתשוקה היא לא רק עניין של משיכה ראשונית, אלא משהו עמוק הרבה יותר שאף מגיע עם הזמן. אז לפני ששניהם מחליטים לשבור את הכלים ולפרק את החבילה, היינו רוצים לראות אותם לפחות מנסים להגיע לאינטימיות. לכו תדעו, אולי כשילמדו לתקשר בשפה נוספת, הקשר שלהם יקח אותם למחוזות אחרים.

הבית המשותף: דובי ואריק עוברים לגור ביחד (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12)
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, קשת 12

כי מי עוד יסביר לה למה הוא פיתה?

או לחמעג'ון. אבל הבנתם. בפרקים האחרונים דובי ארגנה לשניהם משחק מספר בישול, בו הם צריכים להסביר מי הם לפי תמונה של מאכל מעמוד רנדומלי. דובי סיפקה לנו הסבר משכנע במיוחד למה היא שקשוקה, תשובה שכוללת בין היתר את השילוב בין הרכות לנוקשות והעוצמות האדומות כאש שלה. ואריק? לו היה קצת יותר קשה להסביר למה הוא פיתה, אבל "עשייה" הייתה אחת מנקודות הדמיון שלו. אז אם כבר עשייה, כנראה שיש פה עוד עבודה לעשות, אבל בדיוק כמו שהפיתה והשקשוקה יכולים להשתלב יחד, ככה גם דובי ואריק.

כי יש ניסים בעולם: ראו ערך שירי קופפברג ולירן לוי

גם במקרה שלהם, ההתחלה הייתה רצופת מכשולים, ולאורך חלק לא מבוטל מהתהליך נראה שהקשר ביניהם לא התקדם לכיוון מזהיר. אבל עם הזמן, חומות ההגנה של שירי התמוטטו אחת אחת, והיא התאהבה בלירן. יותר משנה לאחר שידור התוכנית, והם עדיין יחד, מה שמוכיח שלפעמים צריך לתת לזמן לעשות את שלו. לא סתם זאת תקופה של 42 יום, ואם כבר הגעתם עד הלום, לא שווה לפחות לנסות? לכו תדעו, אולי גם אתם תהיו הסיפור של עד עצם היום הזה.

שירי קופפרברג ולירן לוי (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שירי קופפרברג)
שירי קופפרברג ולירן לוי, אוגוסט 2019 | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של שירי קופפרברג

כי לפעמים ריבים גם מקרבים

נכון, היו לא מעט רגעים בהם דובי ואריק לא ממש הצליחו לתקשר אחד עם השנייה, אבל חשוב לזכור שעם כל ריב שעובר הם מבינים דבר או שניים על זוגיות, על הפרטנר שמולם וגם על עצמם. אז גם אם לא הכל הולך לפי הספר, כן יש פה צעדים שמקדמים אותם קדימה באחד משלושת המישורים למעלה. וכשהם לא עסוקים בוויכוחים, אנחנו דווקא רואים את הפוטנציאל שטמון בהם, בתנאי כמובן שיראו זה את זו באור חיובי יותר. כמו שקרה למשל בשיחה הזאת בים, שנתנה לנו זיק של אופטימיות.

כי איך אפשר לוותר על הבישולים של אריק?

בין אם זה סיר דגים מושקע, עוגה טעימה או אפילו עוגיות של בוקר – קשה להישאר אדישים ליכולות של אריק במטבח, ולא פחות מכך לתשוקה שלו לאוכל. נכון, זה לא מצרך נדיר שכזה, אבל התשוקה הזאת משקפת חלק מהעומק ומהנתינה שלו, זו שדובי כל כך מחפשת. לא סתם המומחים התאימו ביניהם, ואם הם רואים למה הפיתה והשקשוקה מתחברים יחד, שווה לתת לארוחת הבוקר הזו צ'אנס. הם לא רק ירוויחו עוד זמן עם אדם שבהחלט יכול להתאים להם, אלא יהנו גם מטעמים שכמותם עוד לא הכירו.

ירח הדבש: דובי ואריק מתקרבים (צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת)
מתוך חתונה ממבט ראשון 3 | צילום: מתוך: חתונה ממבט ראשון 3, שידורי קשת