זהו, זה קרה. החתונה הלבנה כבר מאחורינו, הזוג האחרון נפגש מתחת לחופה ומכאן המסע יוצא לדרך. כולם מוכנים? בינתיים, עדכון מצב: חמישה זוגות כבר מנהלים את חיי השגרה שלהם יחד, מי בהצלחה ומי פחות, וזוג אחד עומד לטוס לאמסטרדם בפרק הבא של חתונה ממבט ראשון (שבת אחרי החדשות, קשת 12). עד כאן הפרטים היבשים, ועכשיו בואו נראה מה באמת קרה לנו השבוע, או במילים אחרות – על מה הכי שווה לדבר? הנה התשובות.

 1. בסלון של דובי

  עם כל הכבוד לביקור של אריק חביב בבית של דובי עמירה, גם אנחנו רצינו הצצה קטנה משלנו. וגם קיבלנו. דובי פתחה בפנינו את דלתות הבית, שביום הופך לגן ילדים ובערב תופס חזרה את צורתו המקורית. כל זה כמובן דורש זמן והשקעה רבה, אז שמענו ממנה איך שומרים על הסדר והניקיון בבית, ומה אפשר לעשות עם הילדים בתקופת קורונה שכזו?
  דובי עמירה (צילום: דובי עמירה | mako)
  בסלון של דובי | צילום: דובי עמירה | mako
 2. עשה ואל תעשה

  אם בחתונה חשבנו שהכל זורם על מי מנוחות בין דנית ליבנת לאמיר זהבי, מונולוג אחד מהצד שלו הכניס אותנו לפרופורציות. מסתבר שעניין המשיכה לא חזק כמו שחשבנו, לפחות לא מהכיוון של אמיר, ומן הסתם שבנושא רגיש שכזה צריך לדעת לבחור את המילים הנכונות כדי לא לפגוע. אז הכנו במיוחד בשבילו רשימת עשה ואל תעשה בכל הנוגע לשיחת המשיכה, שתקרה או לא תקרה עם דנית. בהצלחה.
  דנית ואמיר (צילום: לירון סער)
  איך בוחרים את המילים? | צילום: לירון סער
 3. מוכרת לי מפעם

  מהרגע שהפנים של מור לרמן קפצו לנו על המסך, לא הצלחנו להשתחרר מהתחושה המעיקה הזאת שכבר ראינו אותה מתישהו. אז סרקנו את הרשת בחיפוש אחר תשובה, והנה סוף סוף היא הגיעה. מסתבר שזאת ממש לא ההופעה הטלוויזיונית הראשונית שלה, ולמעשה כבר ראינו אותה על המסך אי שם בשנת 2017. אז מאיפה היא מוכרת לנו כל כך? 
  מור לרמן (צילום: מתוך האינסטגרם של מור לרמן | Instagram)
  מוכרת לי מפעם. מור לרמן | צילום: מתוך האינסטגרם של מור לרמן | Instagram
 4. השמלה המושלמת

  לבודדים שלא התעדכנו עדיין בנושא החם שהסעיר את האורחים בחתונה של מור ומאור פינקלשטיין, כדאי שתדעו שכולם כולל כולם, התבקשו להופיע בלבוש לבן. חוץ מהחתן שהחליט למרוד. אבל מה שמעניין כאן באמת אלה השמלות של הכלה, שהצליחו להפיל לנו את הלסת לרצפה. אחת נשית ורומנטית במיוחד, השנייה אדג'ית וייחודית לרחבה. מי עומד מאחורי האאוטפיטים? זה הזמן לגלות.
  אלבום החתונה של מור ומאור (צילום: לירון סער)
  מאיפה השמלה? | צילום: לירון סער
 5. לבחור נכון

  המומחים התאימו למור את מאור בידיעה שהוא לא הגבר הטיפוסי שהיא רגילה אליו. אולי היא פחות תימשך, אולי תהיה דחייה בהתחלה, אבל לדעתם הוא בהחלט הגבר שהיא צריכה. כדי שזה יעבוד, מור תהיה חייבת להתפשר או לפחות להסתכל על זוגיות מנקודת מבט קצת אחרת, וזה לא פשוט, במיוחד לא עבור מישהי שיודעת בדיוק מה היא רוצה. אז מה היא צריכה לעשות? יומנה של ארוסה עם התשובה.
 6. רץ בוואטסאפ

  אחרי שהסטורי של רוני לוי ונעם קציר העלה בנו את החשד שהם עדיין יחד, הפעם היו אלה מור ומאור שנתפסו ברחוב לסלפי על ידי עובר אורח. התמונה הזאת רצה ברשת עם סימן שאלה גדול מעל, והגולשים דורשים לדעת - האם זה אומר שהשניים נשארו יחד עד ימים אלה ממש? וב, כנראה שנחכה ונראה.
  מור ומאור, "חתונה ממבט ראשון" (צילום: אלון חן)
  רץ בוואטסאפ | צילום: אלון חן
 7. מי ההתאמה שלך?

  אחרי כל השאלות שהתרוצצו לנו בראש במהלך השבוע אפשר להגיד שעייפנו, ולא לא רק בגלל הקורונה שמסתובבת לה שם בחוץ, אלא גם מהסקרנות. אז החלטנו לעשות קצת סדר בבלגן, והכנו במיוחד בשבילכם שני שאלונים קטנים שיוכיחו מעל לכל צל של ספק – מי אתם מחתונה ממבט ראשון? אז איזה חתן אתה, ומי הכלה שאת הכי דומה לה?
  ניר פור ואמיר זהבי (צילום: לירון סער/שחר מייזנר | mako)
  מי אתם מחתונה ממבט ראשון? | צילום: לירון סער/שחר מייזנר | mako
 8. מלח ופלפל

  מי יהיה יותר רומנטי, באיזו דירה מור ומאור הולכים לגור והאם החתן (שף במקצועו) באמת לא יבשל בבית? האורחים בחתונה של הזוג האחרון שמים את כל הקלפים על השולחן וחושפים מה דעתם על ההתאמה. ולא רק זה, מה הם חושבים על החתונה הלבנה? בשלוש מילים - "דפקה את כולנו".
  אלבום החתונה של מור ומאור (צילום: לירון סער)
  מה האורחים חושבים? | צילום: לירון סער