בפרק ששודר אתמול הכרנו את הכלה האחרונה לעונה של "חתונה ממבט ראשון", מור לרמן. אחרי שהתגברנו על העובדה שהשם שלה בלתי אפשרי להגייה בשביל דני פרידלנדר, ניסינו לשבור את הראש ולהבין איפה ראינו אותה קודם. כי כמו לא מעט מכוכבי הריאליטי, גם למור היו הופעות קודמות בטלוויזיה, והיא הותירה חותם - קצר אמנם, אבל זה מה יש - בתוכנית אחרת. ובמילים אחרות: מאיפה מור מ"חתונה ממבט ראשון" מוכרת לכם? טוב ששאלתם.

באחת העונות הקודמות של השעשועון "לעוף על המיליון" ששודרה בקיץ 2017, שודר פרק זכור אחד, שכלל הצעת נישואין חמודה (ורק ממש קצת קרינג'ית) של בחור בשם גרי, שהגיע בתור גלגל הצלה של בת זוגו ויטה. בסוף הפרק הציע גרי לוויטה שתינשא לו, בליווי המשפט הרומנטי "מהרגע הראשון שנפגשנו עפתי עלייך". הקטע הפך לוויראלי בזמנו ברשתות החברתיות, ועכשיו מתברר שגנב את הספוטלייט לכלה טלוויזיונית נוספת - מור.

מור לרמן ב
מור לרמן ב"לעוף על המיליון" (ערוץ 13) | צילום: צילום מסך, ערוץ 10

מור הבליחה רק לרגע קצר, הציגה את עצמה בתור עורכת דין בת 28 ואחרי שענתה על כמה שאלות נפלה למים. אז כנראה שלנכוח באולפן בהצעת הנישואין הלא שגרתית הזו הפיח בה השראה, והתוצאה: הערב נראה אותה בפרק של "חתונה ממבט ראשון" בקשת 12, מתחתנת בצורה לא שגרתית בטלוויזיה שלוש שנים אחרי זה.