את הפיצוץ בין דקלה לאלון היה קשה לפספס בפרק האחרון. הוא התעצבן על השעונים המעוררים, היא לא קיבלה את ההשוואה על שעות העבודה ומפה לשם נשארנו עם סימן שאלה גדול מעל לקשר, כשאלון סיים את השיחה: "את הולכת או שאני הולך?". בפרק הבא של "חתונה ממבט ראשון" (הערב ב-21:15, קשת 12), השניים נפגשים אצל המומחים, כדי לגשר על הפערים ביניהם.

>> רוצים להתאהב? הירשמו עכשיו לעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון"

"הפעם האחרונה שראיתי את דקלה זה אורזת את הדברים שלה והולכת הביתה", פתח אלון את הדברים, "גם אני יכול עכשיו לקום, לשים את הכרית וללכת. קל, נכון? קיפלתי את הבסטה, הכי קל. אבל מדבר כזה לא בונים כלום, בטח שלא מערכת יחסים. במערכת יחסים כל הקטע זה רגע לנשום. חוזרים, יושבים, לא נעלמים". 

בנקודה הזאת, דקלה עימתה אותו עם המשפט שאמר, ופרסה את הקלפים שלה על השולחן: "אתה אמרת לי: 'הנה הדלת, בבקשה'. אז מה ציפית? אתה חטפת סיבוב והתנהגת בצורה שאף אחד לא התנהג אליי. אתה חושב שזה היה מוצדק איך שהתנהגת אתמול? אתה חושב שזה היה ראוי? מכבד? ככה אתה רוצה לדבר לבת זוג שלך?".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

אלון אמנם ניסה לענות על השאלות, אבל התעצבן מיד: "את לא נותנת לי גם לענות, את מבינה את הבעייתיות, את רוצה תשובה או שאת שואלת שאלה בשביל ירא שמיים?". ירא שמיים או לא, דקלה המשיכה והבהירה מה הפריע לה בסיטואציה: "אתה נורא מגמד את זה, זה נורא מכעיס אותי, כי מה שקרה לא צריך להיות כזה קטן, זה משהו בל יעבור מבחינתי".

סימן השאלה נשאר לנו גם אחרי השיחה הזאת, אבל אנחנו עדיין מנסים להישאר אופטימיים לגבי עתיד הקשר. מה הוא יהיה? צפו בפרק הקרוב של "חתונה ממבט ראשון" , שישודר הערב (ראשון) ב-21:15, בקשת 12.

"חתונה ממבט ראשון": הערב (ראשון) ב-21:15, קשת, ערוץ 12