כתבת: ורד פוליאקצילום: עידו שחם | עריכה: נעמה דעוס | הפקה: דנה בן ג'ויה

הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" שחררו היום (ב') קליפ מיוחד, שצוחק על טרנד סרטוני החברים לכבוד החתונות של הקרובים להם. המשתתפים הקליטו שיר מיוחד, על רקע המנגינה של הלהיט "חתונת השנה" (אייל גולן ואיתי לוי), והצטלמו יחד באולפני "קולות". ורד פוליאק פגשה אותם על סט הצילומים, ושמעה איך נראה התהליך מהעיניים שלהם.

"בטוקבקים אני לא אהובה, בלשון המעטה", סיפרה שירי על התגובות ברשת, "יותר נוח לראות סיפורי אגדות כאלה שהכל באמת מסתדר ויש יותר חום ומגע, לפעמים קשה לראות התחלות קשות". ואם אנחנו כבר מדברים על התחלות קשות, האחד שהתמודד עם הקושי הזה הוא לירן, שהודה: "היו לי מחשבות לסיים את התהליך, בחרתי שלא לעשות את זה". שירי להפתעתנו לא נשארה אדישה, ופרגנה לו: "אני חושבת שלירן יוצא חתיך אש בטלוויזיה". פייר, אחרי מחמאה כזאת גם אנחנו היינו נשארים.

מי שדווקא לא נשארה בארץ וטסה להתנדבות באפריקה בזמן הצילומים, היא בת אל. "היא לא יכולה הייתה להגיע", הסביר יוגב, "היא שם ואני פה, אבל כולנו חבורה מגובשת". ואכן, האווירה הקלילה מאחורי הקלעים, גרמה אפילו לליאור לצחוק על הפספוס של שבירת הכוס בחופה עם שרונה: "מי ששובר כוס בפעם הראשונה זה משעמם, אמרתי בוא נעשה משהו כיף, משהו מרענן וחוץ מזה הרצפה הייתה עקומה, אבל עזבי לא נדבר על זה".

עוד ב"חתונה ממבט ראשון":

נושא שדווקא כן צריך לשים על השולחן, הוא עניין המצלמה בחדר השינה של דודו וצוקית, ועל זה לאחרונה היה הסבר: "אנחנו ילדים טובים, דודי ואני, ואמרו לנו שמצלמים התעוררות בוקר ומצלמים גם בלילה אז את יודעת". מה שאנחנו לא יודעים הוא האם השניים נשארו ביחד, ונראה שגם את הצופים בבית השאלה הזאת מעניינת במיוחד: "מישהו סתם עוצר ברמזור, צופר עוד שנייה עושה תאונה", שיתף דודו, "העיקר לצעוק: 'מה איתך ועם צוקית, אתם ביחד? הלוואי תהיו ביחד'".

עד שנגלה האם הם ושאר הזוגות באמת ביחד, יש לנו עוד זוג חדש להכיר הערב (שני) ב"חתונה ממבט ראשון", בפרק שישודר ב21:15 בערוץ 12. ועד אז, אל תפסיקו עם סרטוני החתונות, אנחנו אוהבים לצחוק פה. 

>> רוצים גם? הירשמו עכשיו לעונה השלישית של "חתונה ממבט ראשון"

 "חתונה ממבט ראשון": הערב (שני) ב-21:15, קשת, ערוץ 12