מה מצטלם יותר טוב מאהבה? אהבה על רקע נופי הארץ. לכבוד ולנטיין דיי ביקשנו מכם לשלוח לנו תמונות מאוהבות מטיולים ומחופשות רומנטיות ברחבי ישראל, והשבוע אנחנו מביאים לפניכם את המקצה הראשון של התמונות המתמודדות. המשיכו לשלוח אלינו את התמונות שלכם אוהבים ויפים בפריחה, על שפת הבריכה, על ראש ההר או במדבר - ותוכלו לזכות בשובר "חוויה חלומית", המציע בחירה בין הזמנה זוגית לצימר, הזמנה זוגית ליום פינוק בספא, הזמנה זוגית לפעילות אקסטרים או ארוחה זוגית במסעדת שף, מתנת תפוזנט. ובינתיים קבלו אותן, התמונות הנבחרות שהגיעו עד עתה:

אוהבים על נקודת התצפית בראש הנקרה. (ענת ועידן)

אין תמונה
תופסים ראש: התמונה של ענת ועידן

התמונה צולמה בחוף ליד עתלית ממש לאחרונה, כשרק החלו שקיעות החורף היפות הראשונות. ניסינו לצלם תמונה של עצמנו, שתראה כאילו אנחנו לא מודעים לנוכחות המצלמה ולא מחזיקים אותה בעצמנו. לאחר כמה נסיונות הצלחנו למצוא את הזווית הנכונה. (מיה ואיתמר)

אין תמונה
הזוית הנכונה: התמונה של מיה ואיתמר

השנה אני וחבר שלי סיכמנו שלא מביאים מתנות ליומולדת, כי שנינו סטודנטים חסרי אמצעים. למרות זאת, ביומולדת שלי בספטמבר הוא הפתיע אותי בחופשה בצפון, ובתמונה אנחנו מפגינים אהבה על רקע הכנרת המדהימה בתצפית מאמירים. (תיקי)

אין תמונה
נוף במתנה: התמונה של תיקי

מספר רגעים אחרי שבעלי הציע לי נישואים על הר הגלבוע. אני מודה שלא יצאנו הכי יפים בתמונה, אבל זה רק כי היא טבעית ולא מבוימת, והכי חשוב - איזה נוף משגע! לדעתי, הוא בחר דרך מצויינת ומקום מדהים לרגע כזה. (אנה)

אין תמונה
הצעת נישואים בגלבוע: התמונה של אנה

רגע לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה, נסענו כל החבר'ה לבריכת הקצינים בחד נס. החברים תיעדו אותנו ב"נשיקה תוצרת הארץ". (דניאל וסתיו)

אין תמונה
נשיקה תוצרת הארץ: התמונה של דניאל וסתיו

אני והיא במדבר יהודה. (עודד)

אין תמונה
אהבה מדברית: התמונה של עודד

טיול לחרמון עם הנסיך שלי. (שני)

אין תמונה
נסיכות החרמון: התמונה של שני

טיילנו באזור ראש הנקרה בגליל המערבי, ומול מבצר המונפורט, מקום מקסים עם נוף מרהיב, פתחנו בריקוד. (זהבה)

אין תמונה
צריך שניים לטנגו: התמונה של זהבה

בחודש התשיעי להיריון הבן השני נסענו להתפנק בסחנה, בתקווה שהילד "יחליק" החוצה בתוך המים ללא כאבים... (ג'ולי ואבי)

אין תמונה
יופי בלתי נדלה: התמונה של ליאת ושחר

נסענו יהנות מיופיה הבלתי נדלה של הכנרת. בדרך נתקלנו בפריחה מדהימה, וניצלנו את הצ'אנס להנות מכל העולמות. (שחר וליאת)

אין תמונה
לידה טבעית: התמונה של ג'ולי ואבי

איך משתתפים? קוראים את התקנון המצורף, שולחים אל הדוא"ל שלנו מייל שהכותרת שלו היא "חופשה בשניים + שמכם המלא", מצרפים אליו את התמונה שלכם מחופשה או טיול בארץ, מספרים במשפט על הסיטואציה ועל המקום בארץ בו צולמה ומצרפים שם מלא ומספר טלפון. התמונות הנבחרות יפורסמו כאן בשבועות הבאים, והתמונה הטובה ביותר תזכה את בעליה בשובר "חוויה חלומית" מתנת תפוזנט. שתי תמונות נוספות תזכינה את שולחיהן בפרס השני, 100 כרטיסי 1+1 לאטרקציות ברחבי הארץ.

הכתובת למשלוח: travel@mako.co.il. לא לשכוח לכתוב בנושא המייל את הכותרת "חופשה בשניים + שמכם המלא"  ולהוסיף גם בגוף המייל שם מלא, תיאור לתמונה ולאתר הצילום ומספר טלפון!

*** התחרות בכפוף לתקנון

>> תמונות נהדרות שלכם עם עצים, לכבוד ט"ו בשבט