אנחנו יודעים מה את חושבת. מה סקס עכשיו, בחום הזה, עם הבטן הזאת, תעזבו אותי. אז מצד אחד: את צודקת, אבל מצד שני, כולם מדברים גן העדן של השליש השני ועל הנפלאות שהוא טומן. לא חבל לפספס?

גבר ואישה בהריון שוכבים במיטה (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
לא חבל שתפספסו את מה שכולם מדברים עליו? | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

בדיוק בשביל זה אספנו לך כמה תנוחות יצירתיות, שלא יעמיסו יותר מדי - לא עלייך ולא על הפרטנר שלך. עצה ראשונה על חשבון הבית: תדליקו מזגן. הרבה יותר קל לחשוב על אינטימיות כשלא בא לחנוק אחד את השני מרוב חום.

מספריים, מכירה?

1. כפיות. בשבועות האחרונים, איך נאמר, די השתלטת על המיטה. תוסיפו לזה את ארסנל הכריות שלך, שלא היה מבייש פינת זולה בחתונה יוקרתית, ולא תמצאו המון מקום לחצי השני. ועדיין, כשמדובר בסקס – זו אחת האופציות היותר מומלצות בתקופה הזו: בלי לחץ על הבטן, ובלי לעבוד קשה מדי. נראה לנו שיש כאן פתרון מנצח.

2. על כסא. מכיוון שממילא רוב היום עובר עלייך בישיבה, למה שלא תעבירו את זירת הפעילות לשם? כסא גבוה, שיאפשר לך לשבת בנוחות ולגבר שלך לעשות את כל העבודה, היא רכישה ששניכם תברכו עליה. וגם שרפרף קטן, שיעזור לך לטפס למעלה. בכל זאת, את בהריון.

אישה בהריון יושבת על כיסא (צילום: אימג'בנק / Thinkstock)
דברים שאפשר לעשות עם כיסא בהריון | צילום: אימג'בנק / Thinkstock

3. כשאת למעלה. כמובן שלא צריך להיות בהריון בשביל זה, אבל תחשבי על הפוטנציאל: את קובעת את הקצב, הבטן שלך מונחת לה באוויר הפתוח ולא נמעכת משום זווית – ובנוסף, יצאת מפרגנת. אין יותר טוב.

4. מספריים. המספריים היחידים שאת חושבת עליהם מופיעים בסיוטים שלך, אחוזים בין אצבעותיה של המיילדת שבאה לעשות לך חתך? לא נורא, בואי תנסי לאמץ קונוטציה נעימה יותר. תנוחת המספריים היא מאבני היסוד של המין הטנטרי, אבל בניגוד לכל מיני תנוחות אקרובטיות מסובכות מאותו ז'אנר, זו דווקא מתאימה מאוד גם ל"נשים במצבך".

וכך תעשו: שכבו עם הפנים זה מול זו, על הצד. אם את על צד ימין (ובן זוגך, מן הסתם, על צד שמאל), את מעבירה את היד הימנית מתחת לראש שלו, והוא עושה אותו דבר. עכשיו העבירי את רגל שמאל שלך בין הרגליים שלו, הוא יעביר את רגל ימין ויניח אותה מאחורייך – וזהו. בהצלחה.

5. עד הקצה. תנוחה שאתם כנראה רגילים אליה מעיסוי הפרינאום יכולה לקבל טוויסט סקסי: את שוכבת בקצה המיטה, עם רגליים למטה (כמו בכיסא גניקולוג, למען האמת). בן הזוג עומד או כורע ברך מולך (תלוי מה גובה המיטה), ושניכם נהנים מסוג של תנוחה מיסיונרית בלי למעוך את הצאצא.

6. תשתמשו בכריות. אם ממילא המיטה שלכם עמוסה בכרית הנקה, כריות של הספה וכרית אורתופדית – למה שלא תנצלו אותן כדי להתמקם בנוחות? למשל, מיסיונרית בחצי-ישיבה, או שכיבה על ערימת כריות מוגבהת? תמיד הולך, גם בחצי ישיבה.

7. "הבוקרת". בתנוחה הזו את למעלה, עם הגב לבן הזוג. בדומה לכל תנוחה שבה את למעלה, את שולטת בעניינים, מכתיבה את הקצב (וגם יכולה להתלונן אחר כך שעשית את כל העבודה) – קצת פחות אינטימי, לא פחות מהנה.

8. עצרו, משטרה. גם אם משחקי תפקידים זה ממש לא הקטע שלכם, בטח תשמחו לאמץ את התנוחה הבאה: את עומדת עם פנים לקיר, ונשענת עליו עם הידיים לתמיכה במשקל הבטן. זהו, מה שקורה אחר כך באחריותכם.

>> אורגזמה מטלטלת את העובר? מיתוסים שכדאי לנפץ על סקס בהריון