מסרון מאיים שהגיע מעזה (צילום: צילום מסך)
ההודעה שהופצה | צילום: צילום מסך

מלחמה פסיכולוגית - גרסת עזה: הזרוע הצבאית של חמאס טוענת שאנשיה הצליחו לחדור לאלפי טלפונים ניידים של ישראלים ושלחו להם הודעות מאיימות. במקביל, גולשים דיווחו בצהריים למייל האדום של חדשות 2 כי אכן קיבלו הודעה מגורמים בעזה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בהודעה, מטעם "סרייה אל-קודס", הזרוע הצבאית של הג'יהאד האיסלאמי, נכתב כי "אנחנו נהפוך את עזה לבית עלמין לחיילים שלך, ולעשות תל אביב של להבה, מאת 'גדודי אל-קודס'. טרם ידוע האם באמת הצליחו גורמים ברצועה להגיע לטלפונים ניידים של ישראלים ועד עתה לא התקבלו דיווחים על שיבושים כלשהם. "צריך לחקור את העניין הזה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אדם שקיבל את ההודעה המטרידה.

"מלחמה פסיכולוגית לא עובדת עלינו"

"קיבלתי את המסרון בשעה 12:26, זה לא בדיוק בהלה זה יותר מצחיק שהם במקביל גם מתגאים באינטרנט שהם הצליחו לשים יד על מספרי הטלפונים שלוקחים חלק בלחימה בעזה, ואני בכלל לא לוקח חלק שם, אני בבית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט מיכאל פסטרנק, תושב מעלה אדומים.

"זו פעם ראשונה שקיבלתי מסרון כזה, ואני מנסה לאתר עוד אנשים שקיבלו, אין אפשרות להגיב לזה כי זה הגיע מאף מספר וזה לא מלחיץ אותי - מלחמה פסיכולוגית לא עובדת עלינו", סיכם פסטרנק.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.

מבצע "עמוד ענן" - סיקור מיוחד:

סגן ראש השב"כ לשעבר: "ג'עברי תמיד היה על הכוונת"

צה"ל נערך לגיוס 75 אלף חיילי מילואים

2 טילים נורו לעבר תל אביב

אזעקה נשמעה באזור ירושלים

ברק אישר להרחיב את גיוס המילואים

חמאס פרסם סרטון: "ירי לכנסת הציונית"

הרמטכ"ל: חייבים להמשיך בלחץ

סוללה נוספת של "כיפת ברזל" תופעל