"אני פותחת לה את הבטן. אני עכשיו אני אדקור אותה. אתם לא באים אני דוקרת אותה. אני אפתח לה את הבטן". מילים אלו אמרה מזל בר אושר למוקדנית המשטרה, דקות לפני שרצחה בדקירות סכין את שכנתה, טלי עטר ז"ל, כך לפי כתב אישום שהוגש היום נגד בר אושר בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

מוקדנית המשטרה, לפי כתב האישום, השיבה לבר אושר "אני שולחת לך ניידת. תירגעי. תישארי בבית, טוב?", ובר אושר אמרה בתגובה: "כן, להתראות תודה". אבל כששמעה בר אושר את טלי ז"ל וחברה נוספת, קלריס בן עמי, עולות במדרגות לכיוון דירתה - היא יצאה מהבית והחל בין שתי השכנות המסוכסכות עימות אלים.

"השתיים החלו לגדף זו את זו ודחפו זו את רעותה", נכתב בכתב האישום. תוך כדי העימות הפיזי, צעקה בר אושר על עטר ז"ל, "אני אהרוג אותך, אני אהרוג אותך". מיד לאחר מכן חזרה לדירתה, הביאה סכין חדשה עם ידית בצבע ירוק והחלה לרדוף אחרי עטר ז"ל וחברתה, שנמלטו במורד המדרגות למראה הסכין.

טלי שכבה מדממת - ואז הגיע החתך הקטלני

עטר, כזכור, הייתה בחודש השמיני להריונה ועל פי כתב האישום התקשתה לרדת במדרגות. קלריס ניסתה לסייע לה, אך מחוץ לבניין המגורים באשדוד - השיגה אותן בר אושר והחלה לדקור נמרצות את טלי ז"ל. "הנאשמת חתכה את המנוחה בגבה, בירכה ובבטנה, שרטה ופצעה אותה פעמים רבות, באמצעות הסכין, בכל חלקי גופה השונים", נכתב.

טלי עטר ז"ל (צילום: יוסי זילברמן, חדשות 2)
טלי עטר ז"ל | צילום: יוסי זילברמן, חדשות 2

קלריס, שנחתכה בידה מהסכין, רצה לקרוא לעזרה. בינתיים, "המנוחה התרחקה מהנאשמת והתמוטטה על המדרכה תוך שהיא נשענת בגבה אל גדר סמוכה. הנאשמת, ניגשה אל המנוחה, שהייתה במצב של חצי שכיבה, נעמדה מעליה, הושיטה את ידה לעבר גופה של המנוחה, ובאמצעות הסכין חתכה את המנוחה תוך תנועה אלכסונית מלמעלה למטה".

בכתב האישום מתוארים גם מאמצי ההחייאה של האם ועוברה בבית החולים. "בטרם הגיע האמבולנס עם המנוחה לבית החולים, הצטרף צוות מחדר לידה לרופאים שהמתינו בחדר המיון לאמבולנס. במקביל לניתוח הדחוף במנוחה ולפעולות ההחייאה שבוצעו בה, נבדק העובר באולטרא סאונד ונמצא כי הוא מצוי במצוקה עוברית ודופק ליבו מאוד איטי, מצב המצריך ניתוח קיסרי דחוף". טלי נפטרה על שולחן הניתוחים. 4 ימים לאחר רצח אמו, נותק עוברה ממכונות ההחייאה.

האישומים: רצח והריגה

בר אושר מואשמת ברצח והריגה. "במעשיה המתוארים לעיל, גרמה הנאשמת בכוונה תחילה למותה של טלי עטר ז"ל לאחר שהחליטה להמיתה, והמיתה אותה בדם קר, מבלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות בהן יכלה לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיה ולאחר שהכינה את הסכין שבאמצעותה המיתה אותה", נכתב.

עוד לפי כתב האישום, "במעשיה המתוארים לעיל, גרמה הנאשמת במעשה אסור למותו של התינוק, בכך שהמיתה את אימו, בהיותה מודעת לטיב מעשיה, לקיום הנסיבות בדבר ההיריון המתקדם של אימו, לעובדה שמעשיה יובילו להפסקת ההיריון בשל הדקירות שדקרה את אימו, ולאפשרות הגרימה למותו לאחר היוולדו, והכל מתוך אדישות לתוצאות מעשיה ותוך נטילת סיכון בלתי סביר העלול לגרום למותו של התינוק".

רוצים לקבל עדכונים ממשפטה של בר אושר? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

רצח טלי עטר - סיקור מיוחד:

המשטרה: לא יכולנו למנוע את הרצח

האחות: "גרונה של טלי שוסף כמו צאן לטבח"

הדוקרת במשטרה: מצטערת - אבל לא מתחרטת

השכנה: "ככה לרצוח בגלל לכלוך במדרגות?"

עדי ראייה: "היא נרצחה לעיני ילדיה"

רצח באשדוד: אשה הרה נדקרה בסכין מטבח