סכסוך שכנות באשדוד הסתיים בטרגדיה ענקית: בבית החולים קפלן ברחובות נקבע מותה של תושבת אשדוד בת 34 שנדקרה בצווארה, על פי החשד על ידי שכנתה, בגלל קפה שנשפך בחדר המדרגות. המנוחה הייתה בחודש השמיני להיריונה. הרופאים יילדו את התינוק והצליחו להציל את חייו, אך מצבו עדיין מוגדר קשה מאוד.

רוצים לקבל עדכון ברגע שיהיה עדכון על מצבו של התינוק? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מפרטים ראשונים של חקירת האירוע עולה כי האישה בת ה-34 שהייתה בחודש השמיני להריונה, נדקרה בפלג גופה העליון ברחוב סיני באשדוד. צוות מד"א שהגיע לזירה החל לבצע בה פעולות החייאה.

דובר מד"א לכיש מקסים ניזרי, סיפר לערוץ החדשות: "בשעה 13:22 התקבלה קריאה במד"א לכיש, על אישה ברחוב סיני באשדוד. צוות מד"א שהגיע למקום זיהה את האישה עם פצעי דקירה מרובים בחודש השמיני להריונה".

הרופא: "בבית החזה הפציעה הייתה מאוד משמעותית"

זירת הרצח באשדוד
זירת הרצח באשדוד | צילום: אשדוד נט

פרמדיקים של מגן דוד אדום במרחב לכיש פינו את האם לבית החולים קפלן ברחובות תוך מאמצי החייאה. עם הגעתם לבית החולים, הרופאים הכניסו אותה לחדר ניתוח - שם היא עברה ניתוח קיסרי דחוף.

סגן מנהל בית החולים, ד"ר איתן חבר, סיפר לערוץ החדשות כי האישה הגיעה עם פצעי דקירה בכל חלקי גופה. "היא הייתה פצועה בחלקים נרחבים בגופה. בבית החזה הפציעה הייתה מאוד משמעותית. ביצענו ניתוח קיסרי בחדר המיון, ולאחר מכן היא הובהלה לחדר הניתוח ושם לצערנו נפטרה. התינוק עבר החייאה ולאחר מכן הועבר לפגייה".

"התינוק לא נפגע מהדקירות, אלא מהעובדה שהאם הייתה בשוק ואיבדה דם רב", הוסיף ד"ר חבר.

אחרי דקות בחדר הניתוח, הרופאים יילדו את התינוק והצליחו לייצב את מצבו. "הדופק של הפעוט שב להיות סדיר, אך הוא מונשם ומצבו קשה", ציין גורם בצוות הרפואי. עם זאת, בתום מאמצים ממושכים נקבע מותה של האם.

שכנה: "על דבר כזה צריך לרצוח?"

כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את שכנתה של האישה בחשד שביצעה את המעשה על רקע סכסוך מתמשך בין השתיים. היא נלקחה לחקירה בתחנת אשדוד.

תושבי האזור סיפרו לחדשות 2 באינטרנט כי הבוקר פרץ ויכוח נוסף בין השתיים, על קפה שנשפך בחדר המדרגות. במהלך העימות רדפה השכנה אחר הנדקרת ברחוב, כשהיא צועקת לעברה.

"קראו לי ואמרו לי 'בואי, דוקרים מישהו בחוץ'", סיפרה נינה אוחנה, שכנה של השתיים לחדשות 2 באינטרנט. "אני מצטערת שלא עצרתי אותה, הייתי מאזנת אותה. מדובר באישה שיצאה מדעתה ואיבדה שליטה".

לדברי אוחנה, החשודה בדקירה היא אם חד הורית שהתגוררה בשכנות לנדקרת. "קשה לה עם הילדים, היא אישה קשת יום ממורמרת, והיא כל הזמן קיטרה על זה דברים שהנדקרת עשתה לה", אמרה אוחנה. "אבל על דבר כזה צריך לרצוח? ברור שהיא לא שלטה בעצמה. אני מצטערת שלא הצלחתי לעצור אותה".

אוחנה שיחזרה את רגעי האימה שהתרחשו לדבריה לעיני שלושת ילדיה של הנדקרת. "ראיתי אלימות, ראיתי משטרה, אנשים, לא הבנתי מה קורה, עד שקלטתי. ניסיתי לקרוא לשכנה למעלה, אבל הבנתי שדקרו אותה. אני לא יודעת איך להסביר את זה. הילדים של האישה שנדקרה היו המומים, היה להם מבט מזועזע בעיניים. אין לי מילים".

בהכנת הידיעה השתתפו גלעד שלמור ושגיא בשן


לעדכונים שוטפים מסביב לשעון:
ערוץ החדשות