מאז שהודיעה על ביטול סיבוב ההופעות שלה בתחילת השנה, צעד שהגיע בעקבות ההחמרה במצבו הבריאותי של אביה, בריטני ספירס עצרה כל פרויקט מוזיקלי עליו עבדה. במהלך פסק הזמן שלקחה, הכוכבת בת ה-37 התמודדה עם משבר נפשי ונכנסה לסכסוך משפטי עם הוריה.

לאור ההתרחקות מהבמות, והעובדה שעברו שלוש שנים מאז שהוציאה את אלבומה האחרון ("Glory"), בריטני שיתפה באינסטגרם פוסט בו היא מתייחסת להפסקה הממושכת שלקחה מכל פעילות מוזיקלית. ניתן להבחין מדבריה שהכוכבת חוששת מנטישה מצד מעריציה ומפגיעה בעתיד הקריירה שלה. בין היתר היא סיפרה שאת החודשים האחרונים היא ניצלה בשביל נושאים שונים בחייה האישיים.

View this post on Instagram

I hope y’all haven’t forgotten about me!!! I’m taking this transition in my life to focus on what I really want ... I’ve been working nonstop, well, since I was 8 years old in the business. Sometimes it’s good to stop and reflect !!!! Miss you all ... I really do have the best fans in the world !!! #fbf

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

באותו פוסט היא כתבה: "אני מקווה שכולכם לא שכחתם ממני. אני לוקחת את הזמן הזה בחיי כדי להתמקד במה שאני באמת רוצה. אני עבדתי בלי הפסקה בתעשייה מאז שהייתי בת 8. לפעמים זה טוב לעצור ולהסתכל לאחור. מתגעגעת לכולכם, באמת שיש לי את המעריצים הכי טובים בעולם".