בריטני ספירס שוחררה לפני כחודש מהמוסד הפסיכיאטרי בו טופלה אחרי ההתמוטטות הנפשית שעברה, ומאז היא נאבקת בבתי המשפט על ניהולה העסקי והפיננסי, בקרב בו מתערבים גם בני משפחתה. מתברר שהמשברים הטראומטיים והלחץ הרב שמופעל על הכוכבת בת ה-37 הותירו אותה מצולקת ועוררו חשש בקרב מנהליה שמא לא תהיה מסוגלת לחזור יותר לבמות לעולם.

בראיון שהעניק השבוע לאתר TMZ, המנהל האישי של בריטני וחברה הטוב, לארי רודולף, סיפר על הידרדרות משמעותית במצבה ועל הסיכוי שלא תהיה מסוגלת לחזור בפעילות מוזיקלית מלאה אחרי כל מה שעברה בחודשים האחרונים.

לארי אמר: "בתור האדם שמדריך אותה ואת הקריירה שלה, ועל סמך כל המידע שיש ברשותי וברשות האנשים שטיפלו בה בתקופה האחרונה, אני מאמין שאסור לבריטני להתעסק שוב במופע שנאלצה לבטל השנה בלאס וגאס, לא בזמן הקרוב ואולי אפילו אי פעם".

רודולף הסביר שבריטני הייתה קרובה לסיום ההכנות לקראת סיבוב ההופעות המדובר, אבל ההחמרה במצבו הבריאותי של אביה פגעה ביכולת התפקוד שלה והובילה אותה להכרזה המפתיעה על ביטול המופע רגע לפני עלייתו המתוכננת.

"נאלצנו לבטל את ההופעה כי התרופות שלה כבר לא עזרו לה והמחלה של אביה חירפנה אותה", לארי סיפר, "היא לא מדברת איתי כמו שהייתה עושה בעבר והיא בהחלט לא מעוניינת לחזור לבמות כרגע. עד שתהיה מוכנה לכך מבחינה פיזית ונפשית ותגיד שהתשוקה חזרה אליה, אני לא אסכים לעבוד איתה".